Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Velicanstveni gospodin Piper obara kvote

 

1.70    3.50    4.80

Navlaka, ne naseddaj ;)   ... uplaćuj dok je velika kvota. To u subotu do 12,00 ima da bude  2,40....2,90....2,30 :D

Link to comment

Navlaka, ne naseddaj ;)   ... uplaćuj dok je velika kvota. To u subotu do 12,00 ima da bude  2,40....2,90....2,30 :D

 

ja ako ne uplatim, niko nece

 

kakav nam je zdravstveni i kartonski bilans za na brdo ?

Link to comment

ja ako ne uplatim, niko nece

 

kakav nam je zdravstveni i kartonski bilans za na brdo ?

Pa mislim da se vraćaju Caki i Pavkov. Doduše nisu 100% sigurni, ali se vraćaju Raul, Radoš, Kapiten...koji su očistili kartone.

 

edit: i Apostol je pod izvesnim znakom pitanja zbog nagnječenog prsta, mada verujem da će svi biti u konkurenciji za prvih 11

Edited by Legenda
Link to comment

Pa mislim da se vraćaju Caki i Pavkov. Doduše nisu 100% sigurni, ali se vraćaju Raul, Radoš, Kapiten...koji su očistili kartone.

 

edit: i Apostol je pod izvesnim znakom pitanja zbog nagnječenog prsta, mada verujem da će svi biti u konkurenciji za prvih 11

 

Pa dobro, u tom slucaju, moz se i nadamo necemu. Jedino ako ga Piper ne zabiberi.

Link to comment

Sve je to u redu ali sta bi sas prenos(moja stara boljka :( ) jel ce saljemo merosinu il mu daleko?

 

Bitno tebi da je uz dupe. Napisi koji redak, minimatixi na apatatima sutra. Guske, magla ...

Link to comment

Pa mislim da se vraćaju Caki i Pavkov. Doduše nisu 100% sigurni, ali se vraćaju Raul, Radoš, Kapiten...koji su očistili kartone.

 

edit: i Apostol je pod izvesnim znakom pitanja zbog nagnječenog prsta, mada verujem da će svi biti u konkurenciji za prvih 11

Ja bih Cakia ostavio po strani za ovaj mec.Nek nam se on 100% oporavi,a ne ovako da rizikujemo.

Kakav se sastav ocekuje ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...