Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Niko me nije izjebao, samo je zlo u čoveku pobedilo dobro. Drug pbg12345 nek je živ i zdrav. Daj bož da me u životu svi ispale ko dečko, ja ću biti najsrećniji na svetu. Samo nek je zdravlje i mir u državu  :happy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i da se Radnički vadi iz kanala, naravno :)

Link to comment

Pa dobro de...desi se. I mi smo grdne negativne tradicije srušili, Kiša prestala, pomalja se sunce. Rumpi navik'o, ništa strašno, ne sekiraj se, može on da izdrži još :P

Ne sluša me, kad mu kažem i opsujem "prestoničke navijače"........

Stalno mu pričam o "Srbinu Hamzi", a takvih ima svuda...i kod nas.

Ne smem mnogo ni da pričam, "drma mi se fotelja" :D Msm, nema veze sas Radnički...nego da pomenem, a Rumpi će shvati...

Dalivoje...šta bi sa sponzora...???

Link to comment

Има још много да се игра у овој сезони али делује да ћемо ипак ове године да радимо на пуној афирмацији младих играча а да ћемо за неки излазак у Европу мало да попричекамо. Једноставно немамо довољно јаког спонзора који би нам омогућио креирање правог такмичарског тима који би до краја изнео ту борбу за прва 3-4 места. У суштини, треба да будемо задовољни и ако изборимо плеј оф и наставимо да "правимо" играче, и то је велики помак у односу на пар деценија уназад.

 

Е сад што би ми волели и једно и друго у исто време то је друга ствар...

Link to comment

Ja sam ubedjen da ne gubimo danas.

Imaš od mene sponzora.. ;)

Jednoglasno prihvaceno  :D

Glupo je i da pominjem na čiji račun ide vidjenje i pozdravljanje s's sponzora ;)

Link to comment

Polusezona je rekordna, imamo dva boda vise nego prosle recimo. Imamo i kontinuitet, makar u strucnom stabu, upravi. Tad smo bili na 45 na kraju reg. dela, neka sad odigramo bar isto tako bice 47 bodova i onda plej of. Tu smo imali 4 pobede i 12 bodova. Samo da ne bude drasticnih koraka unazad u pauzi - prelaznom roku i mislim da mozemo do boljeg rezultata nego lane. Eksplodirace neko na prolece kao Brzi lane. Bice i proizvodnje i prodaje igraca ali ove sezone smo blizi nego ikada tom iskoraku koji se dugo ceka. Ako Napredak ili neko drugi bude ispred ili nas neko iz vodece trojke zajebe i ne osvoji kup onda cestitamo i idemo dalje i sve ispocetka. Doci ce i TA sezona a mirise mi da je to upravo ova tekuca.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Ne znam odakle vam sad ovi komentari. Ako se secate sta je Rastavac rekao : "ovaj deo sezone sluzi za skupljanje bodova i sto boljeg plasmana ali plasman i izlazak u evropu zavisi najvise od zimskog prelaznog roka i rezultata u finisu prvenstva". Gotovo sam siguran da ako budemo u prve sest ekipe imamo najvece sanse za to cetvrto mesto. Razlika posle podele bodova ce biti najvise dva tri boda izmedju cetvrte i seste ekipe a tempirana forma za zavrsnicu prvenstva i sreca sa povredama ce biti kljucni faktor za ostvarenje cilja. To je tako jer su ekipe relativno ujednacene osim ako se neko mnogo ne pojaca u prelazni. Ako bi prodali Mrku i doveli Sasu Jovanovica iz Lucana ili Alivodica mogao bih i da potpisem to cetvrto mesto.

Link to comment

Ne znam odakle vam sad ovi komentari. Ako se secate sta je Rastavac rekao : "ovaj deo sezone sluzi za skupljanje bodova i sto boljeg plasmana ali plasman i izlazak u evropu zavisi najvise od zimskog prelaznog roka i rezultata u finisu prvenstva". Gotovo sam siguran da ako budemo u prve sest ekipe imamo najvece sanse za to cetvrto mesto. Razlika posle podele bodova ce biti najvise dva tri boda izmedju cetvrte i seste ekipe a tempirana forma za zavrsnicu prvenstva i sreca sa povredama ce biti kljucni faktor za ostvarenje cilja. To je tako jer su ekipe relativno ujednacene osim ako se neko mnogo ne pojaca u prelazni. Ako bi prodali Mrku i doveli Sasu Jovanovica iz Lucana ili Alivodica mogao bih i da potpisem to cetvrto mesto.

 

Istina, ja se secam. Ali je uslov drugi deo tvog posta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...