Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ispratio si rumpija ka zapadu pa si se raspisao doma? :D

Ne veruejm da je Rumpi ka Zapadu, a ako je...srećno nam se vratio, tri boda doneo. A ja sam najmanje doma...idemo omladinu da "pokrijemo"...

Link to comment

RADNIČKI NIŠ: Bajić, Petrović, Ignjatović, Kartal, Radivojević, Stanojević, Mitrović, Arsić, Dušan Živković, Mrkić, Apostolović.

 

REZERVNI IGRAČI: Kojić, Stevanović, Mordatenko, Aleksa Jovanović, Ivanov, Petković, Isajev.

 

https://www.facebook.com/fkradnickinis.rs/photos/a.566587053423581.1073741843.181604045255219/1174105266005087/?type=3&theater

Dobro je brza postava samo stanoje da se pribere malko
Link to comment

Cekaj be kad se rmbaci ti Acko Sanja a kad se treba putuje i pisu dnevnice petko??? I tata bi sine...

Pa baš i nije tako. Nisi u pravu.

Dobro je brza postava samo stanoje da se pribere malko

Slažem se....nasuprot kladionicama, mislim da imamo velike šanse da im promešamo odbranu. Videćemo od čega je naša napravljena.

Link to comment

Slažem se....nasuprot kladionicama, mislim da imamo velike šanse da im promešamo odbranu. Videćemo od čega je naša napravljena.

Ja sam ubedjen da ne gubimo danas.

Link to comment

Cekaj be kad se rmbaci ti Acko Sanja a kad se treba putuje i pisu dnevnice petko??? I tata bi sine...

Ja bi zamolio da me se ne pominje u ovakvom kontekstu. Nije sve tako jednostavno, u naše timu svako ima zaduženja, pa se prema tome nosimo. Ono što je najbitnije jeste da je neko na licu mesta, nekad Zoran, nekad Sanja... 

Edited by ackonish
Link to comment

Prosecna starost prve postave je 23 godina, klupe 19 godina.

Dok nisam krenuo....nešto da  vam popričam.

Juče sam ispratio utakmicu PIONIRA 2003.g....igraju u RIS ligi i skoro svi protivnici su 2002.g.

Na poluvremenu su gubili 0:2 protiv DUELA iz Kruševca (Napretkova filijala za mladje kategorije) i ako su tokom celog prvog poluvremena imali loptu u svojim nogama. Posed je bio garan 90%-10%....Strpljivo su gradili svoje napade, onako školski, bez panike i bez obraćanja pažnje na rrezultat. Golove su primili na jednu kontru i imali su jeddan kiks. Drugo poluvreme, ista slika. Više puta je ponavljana svaka akcija dok se ne dodje do izgledne pozicije za centaršut ili šut na golu. Potsetili su me na Nemce i njihov stil osamdesetih godina. Ni jedan prigovor sudiji, ni jedan start na loptu i protivničkog igrača koji se kosi sa PFI...krajnji rezultat je bio 4:2 za Radnički....klinci su me oduševili.  https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1804305903178316&id=1680453665563541

Link to comment

Ja bi zamolio da me se ne pominje u ovakvom kontekstu. Nije sve tako jednostavno, u naše timu svako ima zaduženja, pa se prema tome nosimo. Ono što je najbitnije jeste da je neko na licu mesta, nekad Zoran, nekad Sanja...

Citam aforizme pa se setih jednog

"Nekima je skidanje kajmaka jedina veza sa poljoprivredom"....

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...