Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

ma dobro, sprdam se malo, pokazali Krusevljani da dobro teraju loptu, ali cinjenica je da su tih 6 takmica igrali samo sa timovima iz donjeg dela tabele, sem Golubova ..

Ma kapiram ;) Nego...nisu izgubili od Zvezde u Bg, Partizan su pobedili, nisu izgubili od Vojvodine i Radničkog...vrlo interesantne razultate imaju. Mada....sumnjam da će ponoviti te rezultate u narednim utakmicama.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ma kapiram ;) Nego...nisu izgubili od Zvezde u Bg, Partizan su pobedili, nisu izgubili od Vojvodine i Radničkog...vrlo interesantne razultate imaju. Mada....sumnjam da će ponoviti te rezultate u narednim utakmicama.

Će vidimo na kom će mestu dočekaju novaka. Ako se ne promeni vrh tabele do tada, znaci da je srpski Mr.Burns opravdano uložio novce ...

Link to comment

Će vidimo na kom će mestu dočekaju novaka. Ako se ne promeni vrh tabele do tada, znaci da je srpski Mr.Burns opravdano uložio novce ...

Ako ništa drugo, čini mi se veća konkurencija i mala razlika među timovima u vrhu. Što se Burnsa tiče, videćemo kako će odraditi ovaj prelazni rok. To može da bude presudno. Da l' će samo da se pojačavaju ili će i da prodaju.

Link to comment

Ako ništa drugo, čini mi se veća konkurencija i mala razlika među timovima u vrhu. Što se Burnsa tiče, videćemo kako će odraditi ovaj prelazni rok. To može da bude presudno. Da l' će samo da se pojačavaju ili će i da prodaju.

 

Miskovicu skidam kapu sto nije zaboravio odakle se otisnuo usvet. Lepo je videti klub iz unutrasnjosti da nosi tako mocnog sponzora na dresu, pa makar bio to i klub ciji nas navijaci nazivaju Bugarima.

Link to comment

БУРА НА БАЊИЦИ: Гости напустили терен на три минута

 

15.Kolo: Rad - Metalac

Glavni sudija: PIPER Petar

 

Pravda za Lalata  :fantom:

Link to comment

15.Kolo: Rad - Metalac

Glavni sudija: PIPER Petar

 

Pravda za Lalata  :fantom:

Metalac zajmio dresove od Mega Vizure.. :)

 

Piper je glupak običan...kako ovog Belića nije isključio...10 puta je mogao. Penal...smešan, možda je i bilo kontakta ali malo verovatno. Ne vidim dobro.

Edited by Legenda
Link to comment

Ma mene nesto cudno sto nam Majo iz NS sudi dve utakmice u roku od 20 dana. Da nece da nam vraca milo za drago? Nije da nam je nesto lose sudio zadnjih par utakmica, ali...

Link to comment

Kolko verujem da ce mladjarija napraviti nesto  napadu tolko sam siguran da ce odbrana usrati. Znaci X

Po statistici ;)

У последњих шест утакмица које су одиграли Јавор Матис и Раднички, Нишлије су биле успешније. Два пута су славили по 2:0, и три пута ремизирали. Јавор је само једном победио и то у сезони 2012/2013 резултатом 2:0. Раднички никада није славио у Ивањици. 

 

Edited by Legenda
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...