Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

E jednom da se ja i ti ne složimo oko nečega :)

Radivojevic odigrao 8 utakmica za nas i to skoro bez greske. Bulatovic imao zestoke oscilacije i mnogo puta smo ga ovde kritikovali.

35 utakmica prosle sezone 1 gol i 2 asistencije. Obzirom da smo imali mnogo sporiju ekipu isticao se prodorima jer je bio jedan od retkih brzih igraca. Standardno dobar i ponekad zasija.

Ocekujem od Radivojevica jos bolje partije i to u ovoj polusezoni a da ne pominjem kada prodje pripreme i pocne drugi deo sezone.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Radivojevic odigrao 8 utakmica za nas i to skoro bez greske. Bulatovic imao zestoke oscilacije i mnogo puta smo ga ovde kritikovali.

35 utakmica prosle sezone 1 gol i 2 asistencije. Obzirom da smo imali mnogo sporiju ekipu isticao se prodorima jer je bio jedan od retkih brzih igraca. Standardno dobar i ponekad zasija.

Ocekujem od Radivojevica jos bolje partije i to u ovoj polusezoni a da ne pominjem kada prodje pripreme i pocne drugi deo sezone.

ja lično ne verujem da će se zadržati dugo u Nišu, a darko je po statistici jedan od tri igrača koji je u prošlom prvenstvu najviše puta uputio centaršut u kazneni prostor protivnika (ubi ako mogu da se setim koja bejahu prva dvojica ali znam da je jedan iz Zvezde drugi iz Partizana)...zamišljam koliko bi Pavkov bio više puta u prilici za gol i kako ne bi bio stalno okrenut ledjima ka golu. No to ima veze i sa drugim igračima, ali da se ne rasplinjavam ;)

Link to comment

Upravu si ali i koncepcija igre je bila drugacija i za razliku od prosle sezone gde su Brzi, Djuricko i Guma razigravali igrace ili sutirali sa distance, ove godine srednjaci mnogo vise napadaju i u toj transformaciji iz odbrane u napad su ti koji vucu loptu. Prosle godine Sale ili Djuricko zadrze pa dele na stranu. Djuricko je napadao ali za razliku od konkretnog Arse, mnogo vise mrcio. To je izgledalo npr. ovako... Djuricko dribla pa tutne kapitenu, pa on dribla pa vrati Djuricku pa ovaj dribla i za to vreme se ubaci iz sedmog plana Bulatovic, dobije loptu i centrira a kadkad izdribla efektno pa centrira.

Link to comment

Radivojevic ima daleko vise zadatka u odbrani od Bulata iz navedenog Maretovog posta (zadnji).

 

Mrka u repki u20 ,umesto u21.

Dobro pa Ozegovic nije dao ni jedan gol. Da je dao kao Mrka 6 kom,sada bi bio prvi spic kod Muslina.

Jao majko kako se guraju igraci.

Smejurija mi je i sa Cavricem (koji je do duse nekada bio potencijal)

Link to comment

Radivojevic ima daleko vise zadatka u odbrani od Bulata iz navedenog Maretovog posta (zadnji).

 

Mrka u repki u20 ,umesto u21.

Dobro pa Ozegovic nije dao ni jedan gol. Da je dao kao Mrka 6 kom,sada bi bio prvi spic kod Muslina.

Jao majko kako se guraju igraci.

Smejurija mi je i sa Cavricem (koji je do duse nekada bio potencijal)

Plus decko nije prosao pripreme sa nama, kasnije se prikljucio.

 

Legendo zasto mislis da nece da se zadrzi???

Link to comment

Ima tu nekih animoziteta, da se primetiti ... Da je Caki, kapiten, Pavkov uvalio 6 komada uz dve asistencije, pogovora ne bi bilo od mvp jesenjeg dela. Unormalio frizuru, mislim da je dobar start u približavanju tvrdim i zatvorenim srcima dela forumaške sekte ;)

Link to comment

Legendo zasto mislis da nece da se zadrzi???

Nagadjam...mislim da je očekivao veću minutažu. Lično misli, da je dobar momak i da može još više da pruži i voleo bih da ostane. Kao i Arsa, a njega će biti teško zadržati na polusezoni. Ima već nekih interesovanja za njega.

 

Nešto "puštam filmove" i razmišljam, da su se kockice malo drugačije poredjale, a naši fudbaleri bili u kontinuitetu forme kako bi izgledao naš startni tim...

 

Acko, Raul, Radoš, NLP, Darko Bulatović, Tomić, Arsić, Caki, Zemljanuhin, Škuletić, Kapiten....mislim da bi nam ostatak lige, u ovom momentu gledala u goozitzu, a Kokezini mehanizmi bi bili prenapregnuti....

Link to comment

Cekaj Legendo, pa Radivojevic od kada je dosao nije izlazio iz igre, gde je mogao da dobije vecu minutazu?

Jel o Radivojevicu pricamo??? Zbuni me nacisto :)

Link to comment

Mislim da su prosle sezone bolji asistenti od Bulatovica bili Mihajlovic iz Partizana i verovatno ono bekce iz Zvezde sto igralo u Hrvatsku, ime da me bijes ne mogu da se setim.... :)

Link to comment

Mislim da su prosle sezone bolji asistenti od Bulatovica bili Mihajlovic iz Partizana i verovatno ono bekce iz Zvezde sto igralo u Hrvatsku, ime da me bijes ne mogu da se setim.... :)

Ibanjez ?

Link to comment

Биће велика штета ако оде Арсић на полусезони, ја једино могу да прежалим Мрку и то за неке пристојне новце. Да се разумемо, волео бих ја да и Мрка остане али он је био на излазним вратима још летос па сам се ваљда већ психички спремио на то. Уз то се надам да му је цена додатно скочила с обзиром на голгетерски учинак а и на овај позив у репрезентацију.

 

Хајде ви ме исправите ако грешим, сви играчи су везани уговорима на 2-3 године сем Цакија који је на годину дана...? Значи ако неко и иде требало би још нека кинта да уђе у клуб.

Link to comment

Odigrao je polovinu utakmica....npr. duplo manje od Stankovića..

http://int.soccerway.com/players/milo-radivojevi/287664/

Stankovic je prosao cele pripreme sa Radnickim, Radivojevic je dosao negde sredinom avgusta, pa taj parametar i nije bas merodavan da govori o kvalitetu. Ima jedan zanimljiv podatak, kad god su Stankovic i Radivojevic igrali zajedno, Radnicki nije porazen... Igrali njih dvojica i u Sindjelicu beogradskom, samo sto su tamo bili konkurenti na levoj strani, a ovde igra Stane na stoperu Edited by ackonish
Link to comment

Stankovic je prosao cele pripreme sa Radnickim, Radivojevic je dosao negde sredinom avgusta, pa taj parametar i nije bas merodavan da govori o kvalitetu. Ima jedan zanimljiv podatak, kad god su Stankovic i Radivojevic igrali zajedno, Radnicki nije porazen... Igrali njih dvojica i u Sindjelicu beogradskom, samo sto su tamo bili konkurenti na levoj strani, a ovde igra Stane na stoperu

A sutra ne igraju zajedno, ne ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...