Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Pre nedelju dana sam radio intervju sa Arsićem, izrešetao sam ga pitanjima :) Najopširniji intervju koji sam ikada napisao... Ali... će iskombinujemo nešto, neje problem :)

Ma ko ga shisha, mora da trpi sad, sto se pravio najbolji :D Ali ok sad se setih i ja tog intervjua, neka bude onda nakon zadnje utakmice ove zime...

 

A sto se tice Mrkica, skroz se pronadjoh u kapetanovim recima, ni vise psovanog igraca ni coveka koji nam je doneo vise radosti:) Letos sam bio veliki protivnik da ga prodamo, sad sam vec nekako ravnodisan, tako da ako smo mu udvostrucili cenu u odnosu na leto onda super.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ја бих исто гласао за Арсића, дечко игра одлично у оба смера. Већина нас је вероватно Попару замишљала у таквој форми али делује ми да ће он да буде промашена инвестиција, уби га Америка... Једино ако се не доведе у ред за друге део ове и следећу сезону. Цаки плаћа данак годинама, мислим да он не може да игра у континуитету, имао је одличне моменте а онда је уследила повреда и то је то.

 

Кад мало реалније погледамо, ја бих радије Попару и Арсића у пуној форми на средини (уз дужно поштовање према Цакију) а иза њих Тотија или репрезентативца...

 

И Мрка, нема играча кога сам више псовао ове године и који ме уједно највише и обрадовао :s_d:

Popara ce biti onaj pravi tek na leto.

Link to comment

Ја бих исто гласао за Арсића, дечко игра одлично у оба смера. Већина нас је вероватно Попару замишљала у таквој форми али делује ми да ће он да буде промашена инвестиција, уби га Америка... Једино ако се не доведе у ред за друге део ове и следећу сезону. Цаки плаћа данак годинама, мислим да он не може да игра у континуитету, имао је одличне моменте а онда је уследила повреда и то је то.

 

Кад мало реалније погледамо, ја бих радије Попару и Арсића у пуној форми на средини (уз дужно поштовање према Цакију) а иза њих Тотија или репрезентативца... 

 

И Мрка, нема играча кога сам више псовао ове године и који ме уједно највише и обрадовао  :s_d:

More zdrav Caki vredi vise i od boljih igraca od Popare. Covek je klasa za sebe.

 

Inace, Arsic je u ovoj sezoni najkonstantniji i sto se forme i sto se broja utakmica tice. Posle njega ide Mrka. Da Mrka ima osecaj za loptu u nogama ko sto ima osecaj za prostor bio bi ubedljivo najefikasniji i najbolji igrac u nasoj ligi. Treci najbolji, po meni, je Bulat (i pored animoziteta koji gajim prema doticnom), onda sledi Raul (utisak kvari nesigurnost s pocetka prvenstva i kiks protiv Napretka) itd. itd...

Link to comment

More zdrav Caki vredi vise i od boljih igraca od Popare. Covek je klasa za sebe.

 

Inace, Arsic je u ovoj sezoni najkonstantniji i sto se forme i sto se broja utakmica tice. Posle njega ide Mrka. Da Mrka ima osecaj za loptu u nogama ko sto ima osecaj za prostor bio bi ubedljivo najefikasniji i najbolji igrac u nasoj ligi. Treci najbolji, po meni, je Bulat (i pored animoziteta koji gajim prema doticnom), onda sledi Raul (utisak kvari nesigurnost s pocetka prvenstva i kiks protiv Napretka) itd. itd...

Po meni ko je na vrhu lestvice naj igraca,malo spominjani levi bek Radivojevic iz Vozdovca. Decko me je odusevio partijama protiv Metalca,Vozdovca,Pfc,Napretka. Po meni pun pogodak.

 

Mrka je po meni zrtva Pavkova. Decko mng vise opasniji u spicu,nego na krilu.

Mada je taj neki apsurd da je vise davao golova na krilu. Statistika je na toj strani,ali sto se tice "oka" tu je najbolji u napadu.

 

Za Arsu sve potpisujem i nadam se da nece imati nikakvih oscilacija u igri.

 

Koliko bi nam znacio Popara,da nije povredjen. Ne bi se sada cesali ko umesto Cakia.

Mada i on svira k*""c. Decko je totalno nepripremljen dosao u klub,da li se secate. Pa je imao neki period uhodavanja.Pa zbog te neuigranosti i (ne)forme je i doslo sig do te povrede.

Link to comment

Po meni ko je na vrhu lestvice naj igraca,malo spominjani levi bek Radivojevic iz Vozdovca. Decko me je odusevio partijama protiv Metalca,Vozdovca,Pfc,Napretka. Po meni pun pogodak.

 

Mrka je po meni zrtva Pavkova. Decko mng vise opasniji u spicu,nego na krilu.

Mada je taj neki apsurd da je vise davao golova na krilu. Statistika je na toj strani,ali sto se tice "oka" tu je najbolji u napadu.

 

Za Arsu sve potpisujem i nadam se da nece imati nikakvih oscilacija u igri.

 

Koliko bi nam znacio Popara,da nije povredjen. Ne bi se sada cesali ko umesto Cakia.

Mada i on svira k*""c. Decko je totalno nepripremljen dosao u klub,da li se secate. Pa je imao neki period uhodavanja.Pa zbog te neuigranosti i (ne)forme je i doslo sig do te povrede.

Mrka ulazi vise u sanse od Pavkova, nije to problem, mada stoji da se bolje snalazi u spicu. Ume on lepo da povuce loptu i da je smesti iza ledja golmana. Problem uglavnom nastaje kad primi loptu u izglednoj sansi kada nema vremena mnogo da razmislja. Tada cesto zakaze. Generalno, i sut za pobedu protiv Voshe je bio dosta los, srecom golman bio jos gori pa se lopta nekako dokotrljala do mreze. Al nema veze, nek mu svaki gol bude takav.

 

Za Radivojevica se slazem.

Link to comment

Bulatovic u poslednje vreme sve bolji ali nije konstantan od pocetka i zato sam ga malo gurnuo po strani u odnosu na igrace koji su odigrali gotovo celu sezonu bez odsustva i oscilacija. On i Raul su mi rame uz rame, i jedan i drugi su imali neke kikseve ali i fantasticne partije kao sto je recimo ova zadnja protiv Vojvodine.

Stankovic po meni za nijansu bolji od Radivojevica i mislim da je i zasluzio jer ga Rastavac seta sa pozicije na poziciju a on se snasao kao riba u vodi. Radivojevic od starta igra na svom mestu i zbog toga je za malo Stankovic ispred Radivojevica.

Inace su obojica odmah iza Arse i Mrke jer je njihov dobrinos igri i rezultatima veliki. Kad se setim koliko mi je bilo krivo kada je Bulatovica (D) otisao, da mogu da se vratim unazad pa da proslavim njegov odlazak.

 

Ipak ne mogu a da ne primetim da je dosta timova igralo gotovo ceo ovaj deo sa njihovim najboljim igracima. Leonardo od kako se ustalio igra u kontinuitetu, Trujic, Meleg, Everton, iz Napretka onaj tridesetsesto godisnjak i drugi. Kod nas non-stop neke povrede i nikako da spojimo, makar cetiri utakmice sa najboljim igracima. Nikako da udjemo u neku zavidnu formu zbog toga.

Link to comment

Radivoje ne znam dal je triput centrisao ove sezone .......

Radivoje, cini mi se, ima najvise predjenih kilometara u timu. A i ne secam se da su nas probijali mnogo po njegovoj strani.

Link to comment

Radivoje, cini mi se, ima najvise predjenih kilometara u timu. A i ne secam se da su nas probijali mnogo po njegovoj strani.

Ma ima, zaboravio si.......

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...