Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

U spicu Mrka, krila Pirke i Dule, sredina Arsa, Toti, Stanojevic, pozadi Radivojevic siguran na beku, Ignjatijevic na stoperu, Raul siguran negde, jedino je pitanje ko ce da pokrije drugu poziciju na stoperu/beku.

 

Nije moglo bolje vreme i bolja utakmica da se ociste kartoni i zalece povrede. Javor nema neki potentan napad, ako se klinci rastrce kako znaju i umeju ja u dobar rezultat uopste ne sumnjam.

Pravo da ti kazem,meni je Mrka mnogo opasniji u napadu,nego na krilu.

 

Da,da upravu si. To je i najlogicnije.

 

Pride sa Mrkinom,Duletovom i Apostolovom brzinom,bicemo smrt za kontre (Arsa kao podrska).

 

Kakvi maleri Cakia spopadaju,da ce ispasti da ce se samo malo vise naigrati od Popare

 

A obojica su dosla kao najveca pojacanja.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

 

Dao sam fotke da se urade...ono celi tim..da se okači u holu ispod istoka gde stoje fotografije najuspešnijih generacija, generacija koje su harale Kupom UEFA...I evo to traaaaaaje....će bude. :yawn2:

Ovo su juče završili, u holu između svlačionica se nalazi slika. 

 

Što se desnog beka tiče, ja bih lično voleo da u slučaju da Raul bude na štoperu, vidim na toj poziciji Lazara Anđelkovića... 

Edited by ackonish
Link to comment

Ovo su juče završili, u holu između svlačionica se nalazi slika. 

 

Što se desnog beka tiče, ja bih lično voleo da u slučaju da Raul bude na štoperu, vidim na toj poziciji Lazara Anđelkovića... 

Falim te bože....a koju su okačili ?

 

Za koga igra Laza ?

Link to comment

Mislim da je na dvojnoj registraciji, al da me ubiješ ne mogu se setim gde igra, čuo sam pre par dana al izvetrelo mi... Imamo i Uroša Mitrovića (mislim da je Car...) Treba im dati šansu, ne znam da li Mladen Mitrović još igra kod nas, ali eto i on je desni bek... 

Ako ne sada, protiv Javora, kad? 

Link to comment

Promenili pesmu kladionicari

 

2.45    2.85    2.70

 

Kladionicari citaju forum  :lolol:

 

2.25   3.00    3.10

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Jeste da imamo jos jednu utakmicu do kraja jesenjeg dela, ali onako po vama , najbolji igrac polusezone bi bio?

 

Nemoj neko da je preskocio da se izjasni:)

​Arsić, bez dileme :)

Edited by Entrenador
Link to comment

Ovim redom...

 

Arsa, Mrka, Stankovic, Radivojevic, Kapiten, Petrovic, Bulatovic...

 

Caki je igrao dobro do povrede i mislim da nabrojani imaju skoro duplo vise utakmica u nogama.

Link to comment

Ја бих исто гласао за Арсића, дечко игра одлично у оба смера. Већина нас је вероватно Попару замишљала у таквој форми али делује ми да ће он да буде промашена инвестиција, уби га Америка... Једино ако се не доведе у ред за друге део ове и следећу сезону. Цаки плаћа данак годинама, мислим да он не може да игра у континуитету, имао је одличне моменте а онда је уследила повреда и то је то.

 

Кад мало реалније погледамо, ја бих радије Попару и Арсића у пуној форми на средини (уз дужно поштовање према Цакију) а иза њих Тотија или репрезентативца... 

 

И Мрка, нема играча кога сам више псовао ове године и који ме уједно највише и обрадовао  :s_d:

Link to comment

Znaci Acko zadatak za tebe da posle Ivanjice nahvatas Arsica, da mu saopstis da je igrac polusezone po misljenju clanova veoma kompetentnog foruma, i da ga nahvatas za jedan onaj video intervju a mi cemo da ga izresetamo pitanjima ;) A mozes i Mrki da kazes da je drugi:)

Link to comment

Pre nedelju dana sam radio intervju sa Arsićem, izrešetao sam ga pitanjima :) Najopširniji intervju koji sam ikada napisao... Ali... će iskombinujemo nešto, neje problem :) 

Link to comment

Pravicete Mrku od blata :fantom:

Jel sam pricao o nasem problemu prenosa od pola na prema golu e Arsa je to nadomestio a sad ko da gol neje bitno bilo je problem to resiti!(popara povredjen caki povredjen Arsa je izneo muski teret mora priznas)!
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...