Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Jeste da imamo jos jednu utakmicu do kraja jesenjeg dela, ali onako po vama , najbolji igrac polusezone bi bio?

 

Nemoj neko da je preskocio da se izjasni:)

Da se i ja ukljucim u raspravu [emoji2]

Po meni jedan od najboljih bio Mrka!Kad se pogleda koliko je utakmica resio njegovim golom,plus najbolji strelac...a nijednu utakmicu nije propustio,...mislim da je malo odskocio od ostalih...al vrlooo maloo [emoji4]

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

A za tebe Acko sam bio ubedjen da ces da kazes Ivanov :D

 

Hteo sam Radivojević i Stanković da napišem :PPPP 

 

3,5 poena za sad Arsa

 

2 Mrka

 

0,5 Caki

 

Acko dao po pola glasa pa zato ovako :)

Samo objektivno Kec, samo objektivno :)))) 

Link to comment

Sta nam taj sudio ? Ciganstiju li bese ?

Кол'ко сам ја видео, главни судија је твој пријатељ Мајо...

Link to comment

Већ сам помињао ову таблу са спонзорима, не могу да схватим да нико у клубу не обраћа пажњу на то  :frust:

 

Телеком нам није спонзор, био је једно кратко време пре 2 сезоне, значи скидај са табле. Леђеа опрему не носимо већ 2 године ако не и више, препити са Хумел или Ђак спорт... Видим, Нишко су турили на зид а ово не могу да исправе, нема логике. Много ме нервирају тако глупе и ситне ствари које уједно говоре о томе колико се неозбиљно ради у клубу  :fur:

Link to comment

Телеком нам није спонзор, био је једно кратко време пре 2 сезоне, значи скидај са табле. Леђеа опрему не носимо већ 2 године ако не и више, препити са Хумел или Ђак спорт... Видим, Нишко су турили на зид а ово не могу да исправе, нема логике. Много ме нервирају тако глупе и ситне ствари које уједно говоре о томе колико се неозбиљно ради у клубу  :fur:

Живели бате! t0308.gif Немо' се живцираш.

 

Мрка је наш најбољи играч ове сезоне. Истакао се пуно и на прошлој утакмици. Мислим да ће бити тешко задржати га на пролеће. Његов допринос нашој игри је немерљив.  :whistle:

Link to comment

U spicu Mrka, krila Pirke i Dule, sredina Arsa, Toti, Stanojevic, pozadi Radivojevic siguran na beku, Ignjatijevic na stoperu, Raul siguran negde, jedino je pitanje ko ce da pokrije drugu poziciju na stoperu/beku.

 

Nije moglo bolje vreme i bolja utakmica da se ociste kartoni i zalece povrede. Javor nema neki potentan napad, ako se klinci rastrce kako znaju i umeju ja u dobar rezultat uopste ne sumnjam.

Link to comment

Живели бате! t0308.gif Немо' се живцираш.

 

Мрка је наш најбољи играч ове сезоне. Истакао се пуно и на прошлој утакмици. Мислим да ће бити тешко задржати га на пролеће. Његов допринос нашој игри је немерљив. :whistle:

Xexe

Link to comment

Већ сам помињао ову таблу са спонзорима, не могу да схватим да нико у клубу не обраћа пажњу на то  :frust:

 

Телеком нам није спонзор, био је једно кратко време пре 2 сезоне, значи скидај са табле. Леђеа опрему не носимо већ 2 године ако не и више, препити са Хумел или Ђак спорт... Видим, Нишко су турили на зид а ово не могу да исправе, нема логике. Много ме нервирају тако глупе и ситне ствари које уједно говоре о томе колико се неозбиљно ради у клубу  :fur:

Zacepotina  :P

 

Nema desetak dana kako je čovek (iz kluba) komentarisao i rekao da to treba da se promeni, skoro istim rečima kao i ti...ali inertnost je glavna vrlina nekih ljudi, šta da se radi. Tim pre što su ljudi iz Telekoma zvali i insistirali da skinemo sa sajta njihov logo...jbmlg valjda ih je sramota  -_-

Dao sam fotke da se urade...ono celi tim..da se okači u holu ispod istoka gde stoje fotografije najuspešnijih generacija, generacija koje su harale Kupom UEFA...I evo to traaaaaaje....će bude. :yawn2:

Link to comment

U spicu Mrka, krila Pirke i Dule, sredina Arsa, Toti, Stanojevic, pozadi Radivojevic siguran na beku, Ignjatijevic na stoperu, Raul siguran negde, jedino je pitanje ko ce da pokrije drugu poziciju na stoperu/beku.

 

Nije moglo bolje vreme i bolja utakmica da se ociste kartoni i zalece povrede. Javor nema neki potentan napad, ako se klinci rastrce kako znaju i umeju ja u dobar rezultat uopste ne sumnjam.

Šteta samo sto će ostanemo bez skoka u napadu, al verovatno će to biti ta udarna trojka. Ne znam s tog desnog beka, nek si bude Raul na svom mestu, balvani Ignjatović i Kartal, Radivojević levi. Ludi Stanoje, Toti, Arsa.

Sastav Florida or bust

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...