Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Tradicija lkaže da igramo najčešće nerešeno pa je u skladu s time i kvota na X.

Sećam se, pre par godina sam se sa jednim idiotom raspravljao, na jednom portalu, koji je tvrdio da Javor i Radnički imaju dogovor i igraju X za X... :D

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Tradicija lkaže da igramo najčešće nerešeno pa je u skladu s time i kvota na X.

Sećam se, pre par godina sam se sa jednim idiotom raspravljao, na jednom portalu, koji je tvrdio da Javor i Radnički imaju dogovor i igraju X za X... :D

 

Bravo, razbio ga majstor ..... hvala Legendo, nasmeja me fes  :lol:

Link to comment

Da be...polemika bila na dve strane...eno ga Acko živi svedok, mislim da je tada bio Urednik. To je bilo na Utakmici.rs...

 

edit: Štaviše, mislim da je lik bio novinar na tom portalu.

Edited by Legenda
Link to comment

Da be...polemika bila na dve strane...eno ga Acko živi svedok, mislim da je tada bio Urednik. To je bilo na Utakmici.rs...

 

edit: Štaviše, mislim da je lik bio novinar na tom portalu.

 

Zoki Radmilovic objasnio sve ;)

Link to comment

Jeste da imamo jos jednu utakmicu do kraja jesenjeg dela, ali onako po vama , najbolji igrac polusezone bi bio?

 

Nemoj neko da je preskocio da se izjasni:)

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Da be...polemika bila na dve strane...eno ga Acko živi svedok, mislim da je tada bio Urednik. To je bilo na Utakmici.rs...

 

edit: Štaviše, mislim da je lik bio novinar na tom portalu.

Jeste, Teorija mu je bila, Pazar - Rad 3z3, Radnički - Spartak i mislim da je natezao, mi i Javor... 

 

Oću i ja da se  uključim u diskusiju :) 

 

Arsić, Caki... Njih dvojica kad god su igrali zajedno, vezni red je bio najbolji. Zbog njih sam i tvrdio na početku sezone, da Radnički ima najbolji vezni red... 

Edited by ackonish
Link to comment

Izbacite vizuelni deo i ono trcanje kao robot i shvaticete da ste u zabludi. Plus statsi  :fantom:

Ma ti izgleda imas procenat od naredne prodaje malog Mrke :P

 

A salu na stranu odavno nismo imali spica, pa jos nase dete koji je dao 6 golova u polusezoni, sa mogucnoscu da poveca saldo za jos jedan, mozda 2 komada ;)

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Jeste, Teorija mu je bila, Pazar - Rad 3z3, Radnički - Spartak i mislim da je natezao, mi i Javor... 

 

Oću i ja da se  uključim u diskusiju :) 

 

Arsić, Caki... Njih dvojica kad god su igrali zajedno, vezni red je bio najbolji. Zbog njih sam i tvrdio na početku sezone, da Radnički ima najbolji vezni red... 

A za tebe Acko sam bio ubedjen da ces da kazes Ivanov :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...