Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

"...све пијано, дрогирано за Раднички навијамо..." 

 

"Гол, гол, гол. само један гол, па да целу ноћ пиво пијемо..."

 

:ajde:

Link to comment

Bulat, Stankovic i Aca kapiten nam dobili cetvrte zute sa Vojvodinom. Njima Karisik dobio cetvrti zuti sa Vozdovcem proslo kolo. Bice prteno.

Moguće je da će štoperski par činiti Ignjatović-Stevanović...bekovski Raul-Radivojević. Možda Caki bude spreman pa vezni red bude izgledao Toti, Arsa, Caki, a napad kao protiv Voše, Pirke, Pavkov, Mrka. Medjutim, Rastavac ne bi bio Mima ;) kad ne bi izvukao nekog "keca iz rukava", a kako već ume da  "proizvodi" univerzalce, samo on će znati prvih 11 u nedelju...

Link to comment

Moguće je da će štoperski par činiti Ignjatović-Stevanović...bekovski Raul-Radivojević. Možda Caki bude spreman pa vezni red bude izgledao Toti, Arsa, Caki, a napad kao protiv Voše, Pirke, Pavkov, Mrka. Medjutim, Rastavac ne bi bio Mima ;) kad ne bi izvukao nekog "keca iz rukava", a kako već ume da "proizvodi" univerzalce, samo on će znati prvih 11 u nedelju...

Ja mislim da ce pre da stavi Kartala u paru s Ignjatovicem...

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ja mislim da ce pre da stavi Kartala u paru s Ignjatovicem...

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Ne znam. Do sada je Šilo imao uvek prednost ispred njega. Protiv Vojvodine su obojicca bili na klupi, a Mima je uveo Šila umesto Radoša...odatle mi je to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...