Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Можда вам буде интересанто. Нађох сада на нету емисију од пре неки дан у којој је гостовао шеф Раставац и у којој између осталог говори да се ускоро може очекивати приватизација клубова.

 

https://youtu.be/YFoKWe_y25A?t=24m29s

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

 

 

Nedelja, jedini terminod 14,00. Popodne od 17,00 igraju Partizan i Pazar. Možda kojim slučajem beogradske televizije budu prenosile i našu utakmicu... :fantom:

Link to comment

А ево како се у новосадским медијима види недељни меч.

http://www.dnevnik.rs/sport/na-relaciji-fss%E2%80%93vosa-kao-da-se-nesto-desava

 

 

...

У 22. минуту, високи Булатовић је дуго вукао лопту, упослио Смиљанића, а овај лопту упутио ка потоњем стрелцу Мркићу. Утисак је, посебно појачан након прегледаног снимка, да је најбољи стрелац Нишлија за корак био испред свих одбрамбених играча црвено-белих, али тако није мисила и судијска тројка. Гол, испоставиће се врадан сва три бода, био је признат.

 

Ко нам је тај Смиљанић, ја сам мислио да је Митровић проследио лопту Мркићу  :Jova:

Link to comment

Ко нам је тај Смиљанић, ја сам мислио да је Митровић проследио лопту Мркићу  :Jova:

 

Sto si na kraj srca, pa pojedini beogradski mediji ne znaju nam ni tacno ime kluba niti grb kako izgleda ... Sta je za nas jedan Smiljanic

Link to comment

Гледам ове наше дресове па ми просто и даље невероватно да видим неког главног спонзора на њима. Последње чега се сећам је "Classic"...

Link to comment

Па који год да је у питању, колико година је прошло од тад па ево до сад кад нам је "Нишко пиво" постало нешто као генерални спонзор...?

 

'Ајде лепо сликај и овај нови Раулов дрес па постави да погледамо  :ss1:

Edited by Captain_Darling
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...