Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Druze, kao sto mozes i videti, ja ti nisam posećivao profil kako bi proverio da li si i sta si, jer vidim da si korektan čovek. Avat sam ti ostavio, eno ga unazad par stranica. Samo opklada bi bila obesmišljena da onaj ko izgubi nosi Lalata. Ti ga velicas, ja ga psujem i sad onaj ko izgubi, njega da zakelji. Nemo se vređamo, pls.

Ako si čovek od reci, ko sto verujem da jesi, preuzmi onu kantu za otpatke. Izvini, ništa lično ;)

Link to comment

Ja to nagadjam...ti i Rumpi imate "dogovor" pa to i rešite. Pozdravljam. Posebno tebe pošto si fer igrač.... :thumbsup:

 

 

ma  naravno. sad sam i ja tek procitao sve sto se pisalo posle utakmice, definitivno nesporazum, no nebitno. cekam(o) "pobednika :) da svrati na forum pa nek presece, poslao sam mu pp, da vas ne smaram.

 

 

ps. mada moram priznati da se osecam prilicno zajebano dok setam ovu personu, jel da da uteruje(m) strah u kosti ovako zajeban?  :fantom:

Link to comment

Druze, kao sto mozes i videti, ja ti nisam posećivao profil kako bi proverio da li si i sta si, jer vidim da si korektan čovek. Avat sam ti ostavio, eno ga unazad par stranica. Samo opklada bi bila obesmišljena da onaj ko izgubi nosi Lalata. Ti ga velicas, ja ga psujem i sad onaj ko izgubi, njega da zakelji. Nemo se vređamo, pls.

Ako si čovek od reci, ko sto verujem da jesi, preuzmi onu kantu za otpatke. Izvini, ništa lično ;)

ok

Link to comment

Ем човек од речи, ем добар дечко, ем има леп аватар...

 

пбг12345, ако се нађеш у Нишу неки викенд када је Раднички домаћин могао би са нама на утакмицу, имаш права да будеш и неутралан ????

Link to comment

hvala na pozivu, ako me put nanese...

 

sta da vam kazem, uzivajte  dok mozete  jos neko kolo, a kad vam za mesec dana kroz nis protutnji kaznena ekspedicija iz cacka, cenim i da ce rasploozenje na topiku naglo opasti  :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...