Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Malko se od tada poostrila kaznena politika u ZOBS ... Od kakvu moderaturu pricas ? 

Pa ovde na forum. Ti ćeš biti jedini forumaš 24/7 i to dva meseca...požarni bato. Čuvaj nam temu...forum. Ti će ga rušiš..tja.. :fantom:

Link to comment

Pa ovde na forum. Ti ćeš biti jedini forumaš 24/7 i to dva meseca...požarni bato. Čuvaj nam temu...forum. Ti će ga rušiš..tja.. :fantom:

Odlična ideja, Teacher-e, siso, daj mehanizmi ????

Link to comment

Prati li neko PLS?

 

Da li ima neki zanimljivi igrac iz Pirota i Vranja (pitam se).

 

Ovaj Napredak je ozbiljan tim,samo da ih ne potera sreca da ovako igraju do maja.

Link to comment

I prekršioci su sve bahatiji...voze preko 30 km/h kroz čaršiju ;)

Iseko si me na sliku munje te isekle...inace Srecna slava sv.Luka sneg do kuka svima koji slave!
Link to comment

Iseko si me na sliku munje te isekle...inace Srecna slava sv.Luka sneg do kuka svima koji slave!

Ja upravo idem u pohode jednoj slavi, a daj sliku, ja sve mogu da popravim  :fantom:  

Link to comment

cestitke na pobedi!

izvinjavam se sto malo kasnim (drzao sam minut cutanja :D ), nisam bio pri kompu, vidim da je ova budala izdominirala opet, a dok sam menjao profilnu vidim i da ste mi vi masovno pohodili profil, sad cu citam sta ste pisali, valjda ste imali milosti :)

Link to comment

Kasnis mada mozda smo na istu slavu :)

Тaman posla da smo na istoj slavi...da me "prozivaš" sa druge strane stola i dozivaš-- :s_a:

 

Znači lažuckao si za sliku.. ;)

Link to comment

cestitke na pobedi!

izvinjavam se sto malo kasnim (drzao sam minut cutanja :D ), nisam bio pri kompu, vidim da je ova budala izdominirala opet, a dok sam menjao profilnu vidim i da ste mi vi masovno pohodili profil, sad cu citam sta ste pisali, valjda ste imali milosti :)

Ja sam mislio da će ti avatar u "kaznenom periodu" biti neko od Nišlija, pa sam bio nestrpljiv da saznam koji je taj....

Link to comment

Ja sam mislio da će ti avatar u "kaznenom periodu" biti neko od Nišlija, pa sam bio nestrpljiv da saznam koji je taj....

pa nismo isli u detalje, ja sam skapirao da treba lalata da setamo, "kolega" je tako prosli put

 

mada ajde, nije problem, moze i neko od nislija, jel mora aktuelni ili moze i bivsi? evo protiv piksija ili ramba nemam nista protiv, cak sta vise  :fantom:

ne znam, meni je mnogo manji cim da okacim npr. rastavca, koji je gospodin covek za ovog bolida, ali kao sto rekoh gore, ako "mora" nislija, bice nislija

Edited by pbg12345
Link to comment

Тaman posla da smo na istoj slavi...da me "prozivaš" sa druge strane stola i dozivaš-- :s_a:

 

Znači lažuckao si za sliku.. ;)

Nisam majke mi jedva mi se vidi jakna...

Edit treca slika posle "skrsena vrata" na zv.stranicu

Edited by Redrooster
Link to comment

pa nismo isli u detalje, ja sam skapirao da treba lalata da setamo, "kolega" je tako prosli put

 

mada ajde, nije problem, moze i neko od nislija, jel mora aktuelni ili moze i bivsi? evo protiv piksija ili ramba nemam nista protiv, cak sta vise  :fantom:

ne znam, meni je mnogo manji cim da okacim npr. rastavca, koji je gospodin covek za ovog bolida, ali kao sto rekoh gore, ako "mora" nislija, bice nislija

Ja to nagadjam...ti i Rumpi imate "dogovor" pa to i rešite. Pozdravljam. Posebno tebe pošto si fer igrač.... :thumbsup:

 

Nisam majke mi jedva mi se vidi jakna...

Edit treca slika posle "skrsena vrata" na zv.stranicu

E tu i onu sledeću nisam seckao, takve su kakve su...ako te ima-ima, ako ne...nisi ušao u kadar jbg.Ali nema veze ispravićemo to pred 29. novembar sa Golubovima ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...