Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Kakva cckalica, aman. Odo na neplaceno duj meseci. Ozbiljan atak. Mozda se propijem. Mada i heroin dolazi u obzir. Ima jedan ortak iz kraja, navuko se ko konj, kazu da mu je do jaja.

Link to comment

Kakva cckalica, aman. Odo na neplaceno duj meseci. Ozbiljan atak. Mozda se propijem. Mada i heroin dolazi u obzir. Ima jedan ortak iz kraja, navuko se ko konj, kazu da mu je do jaja.

Znači moram da te uzmem na starateljstvo do Svetog Savu...?...Idemo u Ivanjicu ?
Link to comment

Samo da pozdravim dežurne seronje što su šiljili patku i slali me na desktop sa mojim opkladama. Da kritikujete znate, al kad sve prođe kak treba, shuneli.

Ajmo, plaketu i priznanje.

Sad trazis plaketu i priznanje a prosle godine suneli ?!?!?!

Eeee moj Rumpel....

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Sad trazis plaketu i priznanje a prosle godine suneli ?!?!?!

 

Nista suneli. Dostojanstveno sam podneo poraz i nosao Lalata. Sta se to tebe smatra ?

Link to comment

Idemo. Sad imam sve vreme ovoga sveta.

Mogao bi i moderator da budeš. I pazi nemoj da zaboraviš na rok. Ne budi kao ja. Kad su mi uzeli sve kategorije na godinu dana, ja sam to zaboravio, vozio sam i svoja i službena kola bez da povratim vozačku. Meni je ista bila na čuvanju "kod njih"...????
Link to comment

Mogao bi i moderator da budeš. I pazi nemoj da zaboraviš na rok. Ne budi kao ja. Kad su mi uzeli sve kategorije na godinu dana, ja sam to zaboravio, vozio sam i svoja i službena kola bez da povratim vozačku. Meni je ista bila na čuvanju "kod njih"...

 

Malko se od tada poostrila kaznena politika u ZOBS ... Od kakvu moderaturu pricas ? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...