Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Kec u Nisu  :D

 

Prvo poluvreme rastavljanje na sastavne delove. Najbolja igra u ovom prvenstvu do sada. Celo poluvreme sam se pitao sta je bilo problem da igramo ovako celo prvenstvo, mada sam se pribojavao fizickog pada u drugom, sto se na kraju i desilo. Steta sto im ranije nismo uvalili jos koji komad, da se ne strisamo. Sreca pa nas Lalatovic castio uvodjenjem brata Ascere.

 

Sudjenje nikad domacinskije od kako smo se vratili u Super ligu, da je bilo koji klub bio sem blizanaca i Vojvodine, pa da pocrvenim, ovako koj gi prca. Dobre su im sudije bile kad sudise penal i izbacise Acu kapitena u prethodnom duelu na Cairu. Sto se igraca tice, sve ste rekli. Apostolovic, i narocito Mitrovioc doktorski. Samo tako nek nastave. Borba, agresivnost u vecem delu utakmice na najvisem mogucem nivou. Jedino mi malo golman nije bio jasan kod slobodnjaka kad su pogodili precku, s njegovo postavljanje. Voleo bi da mi neko strucniji objasni sta je hteo i kako je mislio da brani taj sut.

 

Idemo da maznemo koji bod u Ivanjicu pa da malo odmaramo pred zavrsnicu jesenjeg dela.

Link to comment

Mitrovic ce biti izgleda bolja verzija,nasega bivseg igraca Tomica(sto ode u Cuku).Naravno,bice uspona i padova,ali Rasta ce ga uputiti na pravi put. PS bolji je igrac nego vrsnjak Krstic.

 

Apostol je sve nas nevernike demantovao svojom igrom. Ali moze sve to da baci u vodu,ako ne ponovi partije tako protiv Javora i Cuke. Nisi pravi igrac ako odigras jednu dobro utakmicu,a 3-4 lose i tako u krug.

 

Sto se tice spiska za repku u19 ,drugar klinac koji takodje igra fudbal,mi rece da nije ovaj Stevanovic stoper toliko dobar koliko ga guraju.

 

Mrka jes da daje golove,ali mnogo je opasniji u napadu,a ne na krilu.

 

Da li ce biti Caki spreman za sl tekmu ?

Link to comment

Kec u Nisu  :D

 

Prvo poluvreme rastavljanje na sastavne delove. Najbolja igra u ovom prvenstvu do sada. Celo poluvreme sam se pitao sta je bilo problem da igramo ovako celo prvenstvo, mada sam se pribojavao fizickog pada u drugom, sto se na kraju i desilo. Steta sto im ranije nismo uvalili jos koji komad, da se ne strisamo. Sreca pa nas Lalatovic castio uvodjenjem brata Ascere.

 

Sudjenje nikad domacinskije od kako smo se vratili u Super ligu, da je bilo koji klub bio sem blizanaca i Vojvodine, pa da pocrvenim, ovako koj gi prca. Dobre su im sudije bile kad sudise penal i izbacise Acu kapitena u prethodnom duelu na Cairu. Sto se igraca tice, sve ste rekli. Apostolovic, i narocito Mitrovioc doktorski. Samo tako nek nastave. Borba, agresivnost u vecem delu utakmice na najvisem mogucem nivou. Jedino mi malo golman nije bio jasan kod slobodnjaka kad su pogodili precku, s njegovo postavljanje. Voleo bi da mi neko strucniji objasni sta je hteo i kako je mislio da brani taj sut.

 

Idemo da maznemo koji bod u Ivanjicu pa da malo odmaramo pred zavrsnicu jesenjeg dela.

 

Bajca pobedio, igrao se psiholoske igre

Untitled.jpg

Link to comment

Bajca pobedio, igrao se psiholoske igre

Untitled.jpg

 

Кад сад видим ову фотографију лакше ми је што сам синоћ гледао у под док се све ово дешавало  :ph34r:

Link to comment

Него, када иде мењање аватара и шта ће се наћи на слици уместо "пацова"?

 

Eno ti par stranica unazad ...

Link to comment

Колико видим "пацов" је и даље актуелан, видим да треба да се мења до краја полусезоне али не знам ко треба да га одмени?

Link to comment

Нисам ја ни сумњао, ценим човека који уме господски да се зајебава, увек то поздрављам  :thumbsup:

 

Него не знам да ли он сад треба Расту да тури на аватар као ти ономад Лалата, нисам до краја укапирао тај ваш договор...?

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Нисам ја ни сумњао, ценим човека који уме господски да се зајебава, увек то поздрављам  :thumbsup:

 

Него не знам да ли он сад треба Расту да тури на аватар као ти ономад Лалата, нисам до краја укапирао тај ваш договор...?

 

Kapetane, ako si lud, nisi corav. Avat po izboru. Eno ga, ostaven, ceka sretnog dobitnika http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=20151&p=3707058

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...