Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Druze, mozes biti slobodan da preuzmes avata, zali se ko Lalata ;)

Pobedio si zbog mene objasnicu ti detalje kasnije :) inace Legenda(rni) vodja nam se ne odaziva na prezime dal se udao i promenio :D Edited by Redrooster
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Pobedio si zbog mene objasnicu ti detalje kasnije :) inace Legenda(rni) vodja nam se ne odaziva na prezime dal se udao i promenio :D

Nemo mi smetaš kad radim :P

14872561_600430673476889_713874978_n.jpg

 

14937096_600430796810210_156584273_n.jpg

Link to comment

Sam start, iznenadjenje. Mislim da je tu Rasta pobrkao loncici Lalatu. Napad sa nikad boljim Apostolom, mislim da nije izgubio nijedan duel, prolazio je kroz Vosu ko kroz sirenje. Pavkov-Apostol-Mrka u proseku 20 godina. Raul na zadnjeg veznog, Aca beka, sizofrenija u Lalatovoj glavi. Rados opet odlican. Toti sve stameniji, vise nego uocljiv napredak.

 

E sad: Jebem li vas u usta nenormalna, sa igracem manje li da tresemo klinci do zadnjeg minuta. Na terenu nijedan igrac koji moz kontru da istrci. Imasmo i srecu na kraju. Tacno bi se obesio da smo ga primili.

 

Sad shvatam kolko dobro blizancima kad se svaki kontakt svira njima. Gospodin Piper nas je pocastio pravim domacinskim sudjenjem. Mada to ne umanjuje borbenost ovih nasih momaka.

 

Lalat je prso ko zvecka. Posle otiso na prijem kod gradonacelnika. Mislim da ga je zapad izludeo totalno  :lolol:

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Лалат је сам на себе навукао бес публике из Ниша оне сезоне када је овде водио Вождвац и стао у одбрану свог тадашњег играча Бабовића који је после постизања изједначујућег гола показивао међуножје публици на југу и истоку. Лалатово објашњење је било да је Бабовић био провоциран од стране публике па је тако реаговао. Ја не знам да ли је очекивао да неко тада навија за Вождовац...?

 

Све у свему, цео овај однос Лалатовића и публике у Нишу је почео тада његовом кривицом и нема шта да се буни. Он је професионалац и његово је да отрпи и увреде. Мене лично он не тангира, аплаудирао сам на крају и играчима Војводине а и њему када су улазили у тунел.

 

Суђење баш домаћинско што не памтим када је било на Чаиру, али то никако није утицало на коначан резултат. Војводина је имала јако зреле шансе пред крај утакмице и судија никако није крив што они то нису искористили. С друге стране, ми смо имали брдо добрих прилика а дали смо гол из оне најглупље и тотално случајне.

 

Лалат би могао да погледа и однос у шутевима ка и у оквир гола пре него почне да се жали на,све и свашта. Све у свему занимљива утакмица коју смо морали да решимо раније, замало да нам се деси исто као са Напредком.

Link to comment

Изузетно битна 3 бода. После меча са Бачком, при изласку са стадиона са другарима (препознаће се) смо говорили да ће бити добро ако освојим бод из мечева са Партизаном и Војводином. Ево нас на четири бода. 

 

Да не разглабам превише. Шаљем аплауз за малог Тотија и Апостола за приказану игру. Мислим да је то највећа добит из претходних утакмица. Ако се не варам, Тоти је убележио и асистенцију. Браво момци само наставите тако да играте и да се борите. m1234.gif

 

Мислим да идемо у Ивањицу без капитена Аце због картона, па после иде репрезентативна пауза, па Чука. То му дође скоро па за месец дана прва следећа утакица на Чаиру.

 

Ево и целе утакмице, ја ћу сутра на миру да је поново погледам.

https://www.youtube.com/watch?v=R89_xYCwYHg

Edited by Матрикс
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...