Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

deo istoka na gornjem nivou ima odredjeni broj kvalitetnih stolica a ove ostale su krs. To smo pre dve tri godine provalili :D Verovatno su dobre pare pokrali na tim stolicama. To bi Acko kao novinar istrazivac trebao da ispita a on ih brani.

 

Jbg Bucko, percepcija se menja kako se predje s druge strane šanka ;)

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

deo istoka na gornjem nivou ima odredjeni broj kvalitetnih stolica a ove ostale su krs. To smo pre dve tri godine provalili :D Verovatno su dobre pare pokrali na tim stolicama. To bi Acko kao novinar istrazivac trebao da ispita a on ih brani.

Bucko, koga branim? Edited by ackonish
Link to comment

Razmisljam, kolko bi efikasno bilo da, neko to i spomenu ovde, docekamo sutra vece aplauzom Vosu i poglavicu. Garant bi bili zbunjeni i razbucali bi im koncept izazivanja tenzija na terenu.

 

Ali njenje da moze, vrela krv tece venama. Jbg ...

Hebo te neko :)
Link to comment

Повратак Радничког на стазе успеха

Руководство клуба на челу са професором Раданом Илићем успело да за само годину дана врати веру у најпопуларнији спорт. – Тренер Раставац најзаслужији за добре резултате

http://www.politika.rs/scc/clanak/366765/Sport/Povratak-Radnickog-na-staze-uspeha

Link to comment

Sta fali tekstu???

Meni kao obicnom navijacu je drago sto smo izasli iz mraka. Daleko je od idealnog ali pomak se vidi iz godine u godinu. Pa neka neko i pohvali te ljude, mozda ce bolje raditi uz neku licnu satisfakciju, primecenost i td... Na kraju ako ne hvalimo upravu, klub, ne dicimo se rezultatima, igracima, kako mislimo da privucemo sponzore? Zamislite da sponzor posle ovog teksta dodje na ovaj forum....

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Sta fali tekstu???

Meni kao obicnom navijacu je drago sto smo izasli iz mraka. Daleko je od idealnog ali pomak se vidi iz godine u godinu. Pa neka neko i pohvali te ljude, mozda ce bolje raditi uz neku licnu satisfakciju, primecenost i td... Na kraju ako ne hvalimo upravu, klub, ne dicimo se rezultatima, igracima, kako mislimo da privucemo sponzore? Zamislite da sponzor posle ovog teksta dodje na ovaj forum....

Prvo smo dizali u nebo Teletabisa, iz trece nas uveo u super ligu, zapoceo izgradnju "najmodernijeg stadiona u Srbiji a i sire koji zadovoljava sve uefine standarde". I sta smo na kraju dobili???? Stadion ruina i fuseraj, izvodjac radova u stecaju nesposoban da zavrsi stadion, al nas zato uredno duzi sa 100.000e. Bankovic, legenda i vojnik kluba koji je bio tu kad je klubu bilo najteze i kome je jug klicao na sav glas nas duzi sa nekih 70.000e. Pa je onda dosao Bulatovic, Vucic izjavio da nas voli, klub se stabilizovao finansijski, doveden je Bekvalca, vrh tabele, ocemo u Evropu, titulu... I? Dug odjednom narastao na 1.500.000.  Zar ti stvarno Mare mislis da ce neka uprava postavljena po stranackom kljucu da nas ikad finansijski stabilizuje? I da prodamo igraca za 5.000.000e, opet ce da se pojavi neki dug od par miliona, jer, eto, troskovi, dugovanja, jbg, sta ces. Meni je sasvim dovoljno sto znam kakva posusnjara je bio jedan od vidjenijih clanova uprave, do pre par godina, i da shvatim koliko smo mi stabilan klub sa takvim likovima.

 

Nama je generalni sponzor Niska pivara, koja nam mesecno, po sponzorskom ugovoru daje 2.000e sto je mozda dovoljno za Cakijevu platu bez socijalnog, zdravstvenog, toplog obroka... S obzirom da su nam oni generalni sponzor to automatski znaci da on daje najvecu lovu i da su ostali sponzorski ugovori znatno manji. Taj Dragan Pavlovic ima gradjevinsku firmu, vlasnik motela Predajane, pa se postavlja pitanje zbog cega on nije generalni sponzor kluba, ako vec donosi najvecu lovu u klubu? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...