Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Повлачи опкладу док је време, ово није регуларна ситуација. Биће тешко и бод освојити...

Link to comment

Otkud vam to da su van stroja? Proverena informacija ili ... ??? I sta je sa Stanojevicem?

 

Caki, Stanoje, Popara, Krstic. Ovi prva dvojica na osnovu Ackovih tvrdnji ...

Link to comment

Zaebana situacija kapetane. S Lalatom cemo morati malo i po visini. Cenim ga Stankovic na beka, Balvan na stopera sa Radosem, Leka nazad, Toti vise napred ... U picku majcinu

Link to comment

Онда...

 

                      Бајић

 

Раул  "Балван"   Радош  Станковић

 

                    Лека

 

      Арсић                 Тоти

 

Мрка                                  Аца

 

                   Павков

 

 

У сваком случају, много смо танки на средини а бојим се да ће баш ту утакмица да се одлучи.

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Dobar intervju, posebno me raduje sto su izgleda igraci usvojili Rastavcevu filozofiju, gotovo da razmisljaju kao jedan :D

 

Konacno da vidimo i Poparu. Mislim da ce odigrati neki minut do kraja jesenjeg dela i u prolece kada prodje pripreme bice nam verovatno najvece pojacanje.

Ako prodamo nekog igraca a verovatno da cemo prodati i uz jos jednog prekaljenog asa mozemo mnogo cemu da se nadamo.

Necu da licitiram, rano je... al moram :D... Kada bi dosao Sasa J iz Lucana ili cak Alivodic mislim da bi imali tim koji bi u svakom trenutku imao na terenu igraca koji moze da dobije utakmicu. U tom slucaju odsustvo pojedinih igraca ne bi donelo tolike oscilacije jer su ovi igraci kadri da sami nose ekipu.

Cinimi se da Alivodic i S,Jovanovic gadjaju inostranstvo,a da su im klubovi iz SL,opcija ako ne nadju nista preko grane.

 

Sto se tice odlazaka,nema Boga da zadrzimo Mrku po meni.

 

Mozda Raul zapali i to je to. Potpisujem da ce svi ostati.

 

Mogli bi da se osvrnemo na Kosovica iz Partizana,Avramovskog iz CZ i Zoric iz AEK-a (nije odigrao ni jednu utakmicu do duse) .

Link to comment

Онда...

 

Бајић

 

Раул "Балван" Радош Станковић

 

Лека

 

Арсић Тоти

 

Мрка Аца

 

Павков

 

 

У сваком случају, много смо танки на средини а бојим се да ће баш ту утакмица да се одлучи.

Mozda ce Aca© u sredini,a D.Zivkovic na boku

Link to comment

Druga opcija eventualno

 

Бајић

Раул "Балван" Радош Радивојевић

Станковић

Арсић Тоти

Мрка Аца

Павков

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...