Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Lalat mora pasti .... Malo vere drugovi, malo vere.

More da zajebes ti sa te opklade, znas li koliko je tesko bilo gledati te celu polusezonu???

Na kraju si se i zaboravio, da te nisam podsetio da menjas avatar jos bi ga nosio!!! Zamalo da se Lalatonizujes :D

 

Mani da mucis ove ljude ovde nego opklada pa si ga kacite na desktop pozadinu......

Link to comment

Izbaksuziras li i ovaj put, ce budes nataknut na mojega, sa sve avatar   :fantom:

I na još jednoga  :thumbsup:

 

Lalat mora pasti .... Malo vere drugovi, malo vere.

I s tebe se slažem ;)

Link to comment

Majko moja, kakav incest. Gledaču, kako bi sačuvao Nešinu i svoju pozadinu, isključivo ka iksu ...

Nije incest...zna se kako se to zove i šta će dobiješ :P

Link to comment

Majko moja, kakav incest. Gledaču, kako bi sačuvao Nešinu i svoju pozadinu, isključivo ka iksu ...

More kakav crni iks. Ni toj te nece povadi. Sam pobeda il ga shiljim.

Link to comment

Ja i pacovski se okladismo na dan kad je ovaj svet, doduše iz totalno drukčije perspektive, pre solidnih 42 godine ugledala moja malenkost. Obećavam u slučaju pobede da ču biti milostiv. Isto očekujem i zauzvrat.

 

Od mangupa iz svojih redova se, pak, tesko mogu necemu nadati sem penetracije. Ulog je preveliki. 

 

Rastaaaaaaa 0-0-4 sa seronjom. Za tvoju cast, ime i statistiku a  za moju guzicu, do pobedeeeeeeeeee

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Е па нек си нам жив и здрав јо макар 2 пута по толико и да сваки од тих рођендана славиш са нама. И да Бог да никад да не мењаш аватар  :thumbup:

Link to comment

Ja i pacovski se okladismo na dan kad je ovaj svet, doduše iz totalno drukčije perspektive, pre solidnih 42 godine ugledala moja malenkost...SUVO NEŠTO matori :fantom:

Link to comment

Ja i pacovski se okladismo na dan kad je ovaj svet, doduše iz totalno drukčije perspektive, pre solidnih 42 godine ugledala moja malenkost. Obećavam u slučaju pobede da ču biti milostiv. Isto očekujem i zauzvrat.

 

Od mangupa iz svojih redova se, pak, tesko mogu necemu nadati sem penetracije. Ulog je preveliki. 

 

Rastaaaaaaa 0-0-4 sa seronjom. Za tvoju cast, ime i statistiku a  za moju guzicu, do pobedeeeeeeeeee

85a8ca8c8e09cd252058ebf82a0f3f54.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...