Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Mislio sam da i on nastupa za omladince. Nikakav info o Cakiju? Jbm. ti od slatkih muka ko ce od Popare, Cakija i Arsica da igra a ko da greje klupu, spali smo samo na Arsica. :(

Mislim da je Letonac ili Litvanac sa svoj godinama presisao,da ne moze da igra sa omladincima. Izgleda da je bio promasena insvesticija.Mada nije realno da Acu©,D.Zivkovica,Mrkj i Apostola izbaci iz konkurencije :)

Sto se tice "slatkih" muka,evidentno je da ih imamo na poziciji krila.

 

Sto se tice centralnog veznog reda,sve si rekao.Mada od proleca,nadam se da necemo imati taj problem.

Samo nzm da li ce Popara odraditi zimske pripreme,jer koliko mi se cini da je pisalo da on izlazi iz povrede negde u februaru-martu. Tako da ce biti pravi tek od naredne sezone (nazalost).

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Mislim da je Letonac ili Litvanac sa svoj godinama presisao,da ne moze da igra sa omladincima. Izgleda da je bio promasena insvesticija.Mada nije realno da Acu©,D.Zivkovica,Mrkj i Apostola izbaci iz konkurencije :)

Sto se tice "slatkih" muka,evidentno je da ih imamo na poziciji krila.

 

Sto se tice centralnog veznog reda,sve si rekao.Mada od proleca,nadam se da necemo imati taj problem.

Samo nzm da li ce Popara odraditi zimske pripreme,jer koliko mi se cini da je pisalo da on izlazi iz povrede negde u februaru-martu. Tako da ce biti pravi tek od naredne sezone (nazalost).

Nisam siguran da li su u pitanju 6 nedelja ili 6 meseci. U svakom slucaju bacena ova polusezona za njega.

Edited by Dali_man
Link to comment

Letonac je rodj.1996. Caki ima problem sa mišićem...sutra će se znati podrobnije. Nadam ga se za Vošu. Bićemo u problemu oko tima u nedelju...češ,češ.

Link to comment

Letonac je rodj.1996. Caki ima problem sa mišićem...sutra će se znati podrobnije. Nadam ga se za Vošu. Bićemo u problemu oko tima u nedelju...češ,češ.

Nije valjda da se jos neko zali na povredu?  :wacko:

Link to comment

14650097_593400464202232_736090959199650

Blic je nedavno u tekstu o Nešku MIlovanoviću stavio sliku Nenada Milovanovića... a da vlada totalna kurcobolja govori i to što su u štampu pustili tekst sa pogrešnim grbom... mesto našeg, osvanuo grb RKG... 

Link to comment

svratio da vidim kakva je atmosfera pred vikend

da li je nis spreman za dolazak najveceg strucnjaka domaceg fudbala?  :fantom:

za jednog forumasa sa ovog topika sa sigurnoscu znam da mu se posebno raduje :)

Link to comment

svratio da vidim kakva je atmosfera pred vikend

da li je nis spreman za dolazak najveceg strucnjaka domaceg fudbala?  :fantom:

za jednog forumasa sa ovog topika sa sigurnoscu znam da mu se posebno raduje :)

 

Ovde mu se svi raduju, ali samo jedan je spreman, ponovo, da rizikuje avat, samo da ti skine tog pacova ;)

Link to comment

Ovde mu se svi raduju, ali samo jedan je spreman, ponovo, da rizikuje avat, samo da ti skine tog pacova ;)

Izbaksuziras li i ovaj put, ce budes nataknut na mojega, sa sve avatar   :fantom:

Edited by Dali_man
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...