Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Програм Арене каже, Раднички - Војводина, недеља 30. у 17 ч.

 

Што се данашњег меча тиче, могло је и боље и горе. Мислим да требамо да будемо задовољни резултатом. Надам се да Цакијева повреда није озбиљнија, јер то ич не би ваљало. По мени кључни моменат за овај нерешени резултат је Станковићева интервенција на гол линији у другом делу, на чему му свака част. Да анализирам нешто ме мрзи, а и не знам шта бих. Сматрам да смо имали тактички врло добро постављену утакмицу и да смо мудро извукли макар тај бод. Е сад, Напредак нас је престигао, плаћамо данак оној нерешеној с њима, а и они су узели 3 бода тамо где ми нисмо и то је то. Дефинитивно један од конкурената за врх. Дао Бог да Лалат падне следећи викенд.

 

Ај у здравље.

Link to comment
РАДНИЧКИ ПРЕКИНУО ПАРТИЗАНОВУ СЕРИЈУ

%D0%B6%D1%83%D1%80%D0%BD%D0%B0%D0%BB.jpg

 

У утакмици са два различита полувремена, Партизан и Раднички су поделили бодове одигравши 1:1. Раднички је повео у самом финишу првог полувремена, а Партизан изједначио на самом почетку другог. Раднички је још једном показао да је врло неугодан и за наше најтрофејније клубове, на стадиону ЈНА је остао непоражен и тако прекинуо Партизанов низ од шест узастопних првенствених победа. Уз мало бољу завршницу, Нишлије су могле и до читавог плена, али и Партизан има за чим да жали, па је нерешен резултат, ипак, најправеднији исход дербија 13. кола Суперлиге.

 

Прво полувреме је обележила неповезана игра оба тима у којој су прилике за гол биле права реткост. У 12 минуту је због повреде ван игре изашао Евертон, па је на терен морао дојучерашњи фудбалер Радничког Марјановић, а само пет минута касније идентична ситуација у табору Нишлија. Због повреде је изашао Саша Стојановић (34), а његово место на терену је заузео готово дупло млађи Никола Митровић (18).

 

Након игре без шанси, Раднички је повео у 32. минуту. На ивици шеснаестерца је фаулиран Арсић, који је извео слободан ударац, шутирао је јако искоса са десне стране, голман Кљајић је кратко одбио лопту, али му је она испала из руке, на секунду. Довољно за Милана Павкова, који је добро испратио ситуацију, притрчао и пласирао лопту у гол – 0:1.

 

До краја полувремена, игра је све изгубила на темпу, није било прилика за гол, Раднички је на одмор отишао са предношћу.

 

Друго полувреме је донело динамичнији фудбал и настојања домаћих да што пре дођу до изједначења брзо су уродила плодом. Већ у 48. минуту одбрана Нишлија је капитулирала. Саша Марјановић је извео корнер, Јевтовић је окрзнуо лопту, довољно да она буде ван домашаја голмана Бајића који је покушао да је одбије. На правом месту је био Ђурђић и спровео је у мрежу за изједначење -1:1.

 

У 60. минуту Партизан је могао да повећа вођство. Опет је Саша Марјановић, дојучерашњи фудбалер нишког тима, био креатор опасности пред голом гостију, одлично је извео прекид, шутирао је Остојић, а са саме гол линије лопту је у поље избацио Станковић и тако спречио преокрет. Марјановић је био идејни покретач и акције црно-белих у 70. минуту, када је Ђурђевић стопостотну шансу упропастио лошом реализацијом.

 

Фудбалери Радничког су у већем делу другог полувремена били принуђени да се бране, али су брзим контранападима угрожавали гол Партизана и у финишу утакмице недостајало је мало мирноће у завршници да Раднички шокира домаћу публику. Најпре је у 87. минуту капитен Александар Јовановић покушао из велике даљине, након што је Кљајић напустио свој гол, а Павков је замало био непрецизан у 89. минуту након комбинације са Радивојевићем, који је центрирао са левог бока.

 

На крају, остало је 1:1, слађи бод ипак иде у Ниш…

 

Раставац: Реално…

Тренер Радничког Милан Раставац овако је прокоментарисао утакмицу у изјави водитељки Арене:

  • Утакмица је била онаква каква се најављивала. Дали смо гол “јефтино”, али смо такав и примили. Унутар игре било је шанси и са једне и са друге стране, нешто више на страни Партизана, али ми смо пружили онолико колико можемо у овом тренутку и мислим да смо заслужено освојили овај бод – рекао је страгег нишког тима.

Са друге стране, Марко Николић је истакао да у његовом тиму није било превише расположених играча:

  • Изгубили смо два бода. Сами смо себи дали гол, апсполутно. Чак је лопта ишла поред гола, голман је вратио и примили смо погодак. После тога се Раднички добро бранио. Ми смо створили неке шансе, нисмо их искористили… нека нервоза, било је и недисциплине у игри. Не могу да кажем да нисмо заслужили да победимо, али кад нисмо победили, вероватно нисмо ни заслужили – изнео је своје виђење тренер Партизана.

 

ПАРТИЗАН : РАДНИЧКИ НИШ 1:1 (0:1)

Стадион Партизана

Гледалаца око 3000

Судије: Роберт Киш-Чепеги, Дејан Петровић, Дејан Поточан.

Жути картони: Јевтовић, Леонардо (Партизан), Станојевић (Раднички)

Стрелци:- 0:1 у 31.Павков, – 1:1 у 48. Ђурђић.

ПАРТИЗАН: Кљајић, Вулићевић, Балажиц, Остојић, Милетић, Јевтовић, Евертон (од 12. Марјановић), Ален Стевановић, Леонардо, Ђурђић (од 68. Божинов), ђурђевић (од 79. Илић).

РАДНИЧКИ НИШ: Бајић, Петровић, Булатовић, Станковић, Радивојевић, Станојевић, Арсић, Стојановић (од 17.Митровић), Мркић (од 85. Игњатовић), Павков, Јовановић (од 88. Апостоловић).

 

http://fkradnickinis.rs/radnicki-prekinuo-partizanovu-seriju/?lang=cir

 

Edited by Legenda
Link to comment

Budimo iskreni,ovde se prica da je Radnicki bio ocajan,a sta reci za Partizan ?

 

Sva sreca za nas,da Pfc nije ubacio u trecu brzinu.. Moramo biti zadovoljni sa bodom.

 

E otkinuti bod Partizanu na Jna,ejjj .

 

Nema,Caki nam je pola tima. Vezni red bez njega je -50% .

 

Mrki je hvalilo vise probojnosti.

Ne moze se ni ocekivati previse,posto je decko celog zivota bio spic.

Tu je mogao da uskoci Dule Zivkovic.

 

Sta je sa Petrom Krsticem ?

Link to comment

Budimo iskreni,ovde se prica da je Radnicki bio ocajan,a sta reci za Partizan ?

 

Sva sreca za nas,da Pfc nije ubacio u trecu brzinu.. Moramo biti zadovoljni sa bodom.

 

Iskreno i jesmo zadovoljni bodom. To što se "tamo" priča je uobičajeni prestonički folklor kad se ne pobede seljaci iz provincije.

Pfc da je mogao, ubacio bi u 6. ali mogli su samo do Radoša, a Radoš kaže "Dalje nećeš moći"....;)

Pošteno i mi da smo mogli, dali bi im 5, ali trebalo je doći do njihovoh gola.

Kad izvučeš bod na gostovanju u Humskoj ili Lj.Bogdana to je ravno pobedi.

Pogotovu kad imaš fer sudjenje 50-50 ;)

Link to comment

Iskreno i jesmo zadovoljni bodom. To što se "tamo" priča je uobičajeni prestonički folklor kad se ne pobede seljaci iz provincije.

Pfc da je mogao, ubacio bi u 6. ali mogli su samo do Radoša, a Radoš kaže "Dalje nećeš moći".... ;)

Pošteno i mi da smo mogli, dali bi im 5, ali trebalo je doći do njihovoh gola.

Kad izvučeš bod na gostovanju u Humskoj ili Lj.Bogdana to je ravno pobedi.

Pogotovu kad imaš fer sudjenje 50-50 ;)

Sudjenje je u prvom bilo gotovo bez greske, u drugom je bilo, ono malo, "da se domacin ne uvredi".

 

Apropo izlezavanja nasih igraca, u drugom poluvremenu su bila, koliko se secam, tri veca izlezavanja, kad je igrac Partizana pokosio Raula sa ledja za sta nije dobio ni zuti, kad je Marjanovic, pri naskoku, nabo lakat u glavu Aci kapitenu, za sta nije dobio ni faul (u slicnim situacijama sa zamenjenim ulogama govori se o mesarima i kasapinima) i kad su se sudarili Rauli, cini mi se, Bulatovic.

Link to comment

Sudjenje je u prvom bilo gotovo bez greske, u drugom je bilo, ono malo, "da se domacin ne uvredi".

 

Apropo izlezavanja nasih igraca, u drugom poluvremenu su bila, koliko se secam, tri veca izlezavanja, kad je igrac Partizana pokosio Raula sa ledja za sta nije dobio ni zuti, kad je Marjanovic, pri naskoku, nabo lakat u glavu Aci kapitenu, za sta nije dobio ni faul (u slicnim situacijama sa zamenjenim ulogama govori se o mesarima i kasapinima) i kad su se sudarili Rauli, cini mi se, Bulatovic.

Vidim išao si u goste kod komšija :D....Pusti kretenoida. Čovek je toliki kretenoid da nikad neće biti običan kreten ;) Odiše objektivnošću toliko da me podseća na "onog" sa B92.....

 

Inače omladinci igrali 2:2 sa Čarapanima. Dobra utakmica, puna preokreta. Isajev dao prvi gol, dobio crveni.....biće kasnije pun izveštaj na sajtu omladinaca.

 

14798828_596685787184711_511664979_n.jpg

Link to comment

Vidim išao si u goste kod komšija :D....Pusti kretenoida. Čovek je toliki kretenoid da nikad neće biti običan kreten ;) Odiše objektivnošću toliko da me podseća na "onog" sa B92.....

 

Inače omladinci igrali 2:2 sa Čarapanima. Dobra utakmica, puna preokreta. Isajev dao prvi gol, dobio crveni.....biće kasnije pun izveštaj na sajtu omladinaca.

 

14798828_596685787184711_511664979_n.jpg

Kakve partije Belorus pruza u omladincima ?

Ima li materijala da postane igrac ?

 

Sta je da Lazarom Mitrovicem?

Jel je u omladincima ili u Caru?

Kako se decko razvija?

 

Sta je sa Petrom Krsticem?

 

Vidim da se izgubio,nema ga nigde.

Izgleda da je Toti uleteo umesto njega

Link to comment

Vidim išao si u goste kod komšija :D....Pusti kretenoida. Čovek je toliki kretenoid da nikad neće biti običan kreten ;) Odiše objektivnošću toliko da me podseća na "onog" sa B92.....

 

Inače omladinci igrali 2:2 sa Čarapanima. Dobra utakmica, puna preokreta. Isajev dao prvi gol, dobio crveni.....biće kasnije pun izveštaj na sajtu omladinaca.

 

14798828_596685787184711_511664979_n.jpg

Ma ja to samo letimice protrcao, ne zadrzavam se ja mnogo u tom kazamatu  :P  (zajebavam se, naravno  ;) ). Nevezano za tu temu, ne secam se kad sam se nacitao i naslusao vecih gluposti i "analiza" po raznim portalima. Pa tako Nikolic izjavi mrtav ladan da ih je povreda Evertona nacisto poremetila, a zamenio ga Brzi koji je za dve klase bio bolji od svih igraca sinoc na terenu ukljucujuci i nase mucenike. Skoro svaku sansu koju je Partizan stvorio, stvorio ih je nakon njegovih centarsuteva i asistencija. Velica se kraj golgeterskog posta one mukice koga je lopta, nicim izazvano, pogodila i otkortrljala se u mrezu (ako ga je uopste pogodila). Nego da zakljucamo mi tu utakmicu i okrenemo se gostovanju Voshe i Lalata  :wicked: .

 

Mensecini da se ovaj Isajev sve vise i vise namece u omladincima. Gde je i sta radi Mordatenko?

Link to comment

Kakve partije Belorus pruza u omladincima ?

Ima li materijala da postane igrac ?

 

Sta je da Lazarom Mitrovicem?

Jel je u omladincima ili u Caru?

Kako se decko razvija?

 

Sta je sa Petrom Krsticem?

 

Vidim da se izgubio,nema ga nigde.

Izgleda da je Toti uleteo umesto njega

Isajev je Rus i dobre partije pruža u omladincima, ali je previše nervozan i uvek zaradi karton. Danas je dobio dva žuta - crveni. Strelac za 1:0.

Laza Mitrović je počeo utakmicu ali je sredinom prvog poluvremena morao van igre zbog povrede. Čarapani nisu bili ni malo nežni prema njemu.

Petar Krstić je još uvek pod terapijom.

Link to comment

 Mensecini da se ovaj Isajev sve vise i vise namece u omladincima. Gde je i sta radi Mordatenko?

Mordatenko će teško da se izbori za neki minut u prvom timu. Ne razdvaja se od Isajeva i Konovalova, što je prirodno. Popuni nekad klupu, udje u protokol i to je sve za sada. Mima zna najbolje.

 

 danas..14799750_596697227183567_2031308201_o.jp

Link to comment

Mordatenko će teško da se izbori za neki minut u prvom timu. Ne razdvaja se od Isajeva i Konovalova, što je prirodno. Popuni nekad klupu, udje u protokol i to je sve za sada. Mima zna najbolje.

 

 danas..14799750_596697227183567_2031308201_o.jp

Mislio sam da i on nastupa za omladince. Nikakav info o Cakiju? Jbm. ti od slatkih muka ko ce od Popare, Cakija i Arsica da igra a ko da greje klupu, spali smo samo na Arsica. :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...