Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Главни "пропуст" је реми са Чарапанима на Чаиру, имали би исти број бодова као Партизан а Напредак би каскао 2 бода иза.

 

А ако ћемо реално, како играмо месец и по уназад, мож' се шутирамо у дупе од среће са тренутном ситуацијом на табели.

 

I to sto kazes, se nadjemo kod prugu. Os prvo ja tebe il ti mene ?

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Rezultatom ne mog da ne budem nezadovoljan, igrom, vecim delom, ne mogu da budem ni najmanje zadovoljan. Do naseg gola bezmudo, posle, u nekim trenucima i tako tako, ali s ovakvom igrom tesko da cemo protiv Vojvodine da napravimo nesto. Ovaj bod ce nam znaciti samo ako sledeceg vikenda na Chairu uzmemo sva tri. Dobro je sto nemamo problema sa kartonima, nadam se da je sa Cakijem sve kako treba. Odigraca bi mogao da izdvojim samo Stanojevica. Njegova igra veceras nije bila ni za novo zonasa.

Link to comment

Rezultatom ne mog da ne budem nezadovoljan, igrom, vecim delom, ne mogu da budem ni najmanje zadovoljan. Do naseg gola bezmudo, posle, u nekim trenucima i tako tako, ali s ovakvom igrom tesko da cemo protiv Vojvodine da napravimo nesto. Ovaj bod ce nam znaciti samo ako sledeceg vikenda na Chairu uzmemo sva tri. Dobro je sto nemamo problema sa kartonima, nadam se da je sa Cakijem sve kako treba. Odigraca bi mogao da izdvojim samo Stanojevica. Njegova igra veceras nije bila ni za novo zonasa.

 

Reprezentativac nam se raspao veceras, istina ............ Stankovic je sa Radosem pristojno odigrao. Kapiten baldisao od 70. min, Pavkov meni ok veceras.

Link to comment

Reprezentativac nam se raspao veceras, istina ............ Stankovic je sa Radosem pristojno odigrao. Kapiten baldisao od 70. min, Pavkov meni ok veceras.

Pavkov je uradio ono za sta prima platu. Ne mora uopste da se vidi na terenu dok lopta ne udje u 16. Bio spreman na kiks golmana, lepo otpratio, na vreme uklizao, i poslao loptu u mrezu. Imam utisak da je s ovakvim Partizanom moglo da se igra na pobedu. Sem prekida koje Brzi izvodi perfektno a mi branimo ocajno cele sezone, oni ama bas nista nisu prikazali. Onaj njiov Leonardo nevidljiv. Valjda zato sto Raul nije hteo da mu se skloni, eventualno mu prosledi neki dobar pas... Videcemo kako ce da se nosi protiv Trujica. Protiv Vojvodine nam treba Caki zdrav i u svom elementu i neki zadnji vezni, bilo ko, ko nece da deli lopte protivnickim igracima, za pocetak. 

Edited by Dali_man
Link to comment

Sta bre da uzivamo, 3 boda gde god i sa kim god igramo, ali ajde neka bude i jedan danas...

 

Stanojevica po meni dosta sputao zuti u 15 om minutu, a igra na mnooogo osetljivoj poziciji, tako da smo lako mogli da ostanemo bez njega, ne napadajte ga bas toliko...

Link to comment

Sta bre da uzivamo, 3 boda gde god i sa kim god igramo, ali ajde neka bude i jedan danas...

 

Stanojevica po meni dosta sputao zuti u 15 om minutu, a igra na mnooogo osetljivoj poziciji, tako da smo lako mogli da ostanemo bez njega, ne napadajte ga bas toliko...

 

De bre Kec, ne zaebavaj, znas li koliko je netacnih pasova imao ... Ja i ti bi  bolje izgledali na terenu. Nego, svako ima zutu minutu, idemo dalje ...

Link to comment

Jebene godine su to. Eno Zile ko zna kad ce se sastavi. Jebi ga ......

Kao što pomenusmo. najgore su one kad se sam povrediš. Vidim Mima hvali teren, meni se čini da je bio mekan, grešim?

Link to comment

Kao što pomenusmo. najgore su one kad se sam povrediš. Vidim Mima hvali teren, meni se čini da je bio mekan, grešim?

 

Nisam pametan da procenim, ja kao predstavnik minimatixa samo mogao da vidim kolko do televizor

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...