Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

14712743_1158369384245342_29288464210502

Valjda moze za onih 24K evra da se sredi ova oranica. Mene bi bilo sramota da izbacujem ove slike na zvanicnu stranicu kluba.

Mozemo da apliciramo kod FSs za dobijanje najkvalitetnijeg vestackog terena.

Samo nzm da li ovi nasi iz uprave ganjaju to.

Link to comment

Mozemo da apliciramo kod FSs za dobijanje najkvalitetnijeg vestackog terena.

Samo nzm da li ovi nasi iz uprave ganjaju to.

 

Da se to tek tako dobija, svi bi aplicirali

Link to comment

Mozemo da apliciramo kod FSs za dobijanje najkvalitetnijeg vestackog terena.

Samo nzm da li ovi nasi iz uprave ganjaju to.

Neposredno pored ovog terena je teren sa veštačkom travom. Bilo bi dobro kad bi se ovaj održavao....

Link to comment

Sto izbaci Ignjatovica iz startnih 11, covek bio najbolji protiv Backe... ja bih pre njega,a van tima jedno od ova dva leva smetala.

Link to comment

Sto izbaci Ignjatovica iz startnih 11, covek bio najbolji protiv Backe... ja bih pre njega,a van tima jedno od ova dva leva smetala.

 

Iskreno, ja sam za Zileta na stoperu a Radosa na klupi, ali avaj. Ignjatovic nije moj tip igraca, ne mi ga vata oko, mada jeste imao pristojan nastup zadnje kolo. Kontam da ce Rasta da da akcenat na brzini na ustrb skoka, mada nisam odgledao niti jednu utakmicu groblja ove sezone i mislim da crno beli bas i nisu nesto visociji te da cemo zbog toga igrati sa 3 nazad. Valjda slicno bese protiv Zmajeva na samoposluzi ...

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Sto izbaci Ignjatovica iz startnih 11, covek bio najbolji protiv Backe... ja bih pre njega,a van tima jedno od ova dva leva smetala.

Ce udje umesto bulata.....
Link to comment

 

 

Derbi 13. kola Superlige igra se u Humskoj.

 

Partizan dočekuje Radnički iz Niša, ekipu koja ima dva boda manje od "parnog valjka" i jedno mesto slabije je plasirana u odnosu na crno-bele. Šef stručnog štaba Beograđana, Marko Nikolić, okarakterisao je duel sa Nišlijama kao najvažniji za njegov tim do kraja jesenjeg dela sezone.

 

"Ovo nije revijalna utakmica, u pitanju je derbi kola. Definišem je kao najvažniju i najtežu sve do kraja jesenjeg dela prvenstva. Nemam nikakvu dilemu, a to automatski znači mobilizaciju igrača Partizana na gornju granicu svojih mogućnosti", odgovorio je Nikolić.

 

Trener Partizana hvalio je Radnički i trenera Milana Rastavca.

 

"Radnički ima jako specifičan način igre. Kada se gledaju njihove utakmice i radi analiza postoji nekoliko jasnih stvari za koje se vidi da su delo trenera. Naravno, neću da otkrivam koje su to stvari. Nadam se da smo ih kvalitetno analizirali i da ćemo uspeti da ih anuliramo. Dolazi nam ekipa iz vrha tabele. Imaju odličnog šefa stručnog štaba i sve pohvale za kontinuitet ljudima iz Radničkog. Trenera vrlo dobro poznajem, jedan vrlo zanimljiv kolega koji jako dobar posao radi. Česititam mu na tome. Siguran sam da će priprema naše utakmice biti jako dobro odrađena", pohvalno je govorio Nikolić o Radničkom i Rastavcu.

 

Partizan je spreman za novi izazov. Crno-beli su vezali šest pobeda u Superligi i jako dobro igraju.

 

Prethodnih dana najviše se pričalo o majicama koje su fudbaleri nosili uoči meča protiv Voždovca, a koje su bile posvećene ubijenom Aleksandru Stankoviću, koji je slovio za "vođu navijača".

 

O tome nije bilo reči na konferenciji za novinare, osim u jednoj rečenici:

 

"Imali smo malih zdravstvenih problema. Veoma sam zadovoljan kako se igrači ponašaju s obzirom na to šta se ovih dana provlači kroz medije. Uspevamo da ostanemo fokusirani na teren i to je najbitnije. Mi smo sportisti i moramo da budemo posvećeni maksimalno radu. Dali smo recept kako bi trebalo i njega ne smemo da napustimo. Znamo kako se pobeđuje", rekao je trener Partizana.

 

Prave se mutavi ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...