Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Fudbaleri Bačke imaju kriptovanu komunikaciju medju sobom. Tako da, desna ruka znači "nailazi igrač sa desne strane"....desno rame znači slobodan njihov igrač na desnoj strani...ledja...znače ledja jbg :D.

 

Sve ovo važe i za levu stranu ;)

Edited by Legenda
Link to comment

Nadam se da mu je Rados ispod tusa popusio kurcinu

Djubre celavo. Nadam se da cu mu uskoro videti ledja pa makar krenuo da igra kao Boateng licno. Sto se ne izdra na malog Zivkovica koji je svojim prijemom lopte i besmislenim driblinzima otvarao kontre igracima Backe.

 

O igri se nemre mnogo reci jer je nije ni bilo mnogo. Mrka mali, Radivojevic, Ignjatijevic tu i tamo, ostali ocaj. Pavkov i Caki neprepoznatljivi. Nadam se da se Pavkov nije ozbiljno povredio. Zileta sam prvi ovde branio, danas je igrao celu utakmicu i videlo se zasto je jos uvek za klupu, nesiguran u prijemu lopte, beskorisni driblinzi. Ulazak Pirketa i Totija nam je doneo dosta toga i to se videlo odmah na terenu, postali smo konkretniji i agresivniji sto je, na kraju, dalo rezultata. Sve u svemu, ceka nas paklenih mesec dana, ti od cetri u gostima, Partizan, Vojvodina, Cukaricki, ziv nisam... Kriza igre je evidentna, na srecu nije pracena i krizom rezultata. Na koju stranu ce se obrne, kasce nam se samo.

Link to comment

Haha ali ladno mi ga evo razredni iz ekonomnske na slici, sedi usamljen u zadnjem redu na zapadu!

 

Ignjatovic igrac utakmice!

 

Toti pozitivan utisak veceri, bas uneo osvezenje, i ovim izbijanjem lopte njihovom stoperu znatno doprineo golu!

 

Samaranje Dusana Zivkovica povecati sa 3 na 5 puta dnevno!

 

Koliko je falio Lazar Arsic auuu..

Link to comment

U akciji za gol su učestvovali: Toti (1997), Mrka (1996), Pirke - konačno (1996).

 

Starter je bio Aleksa (1999), Dule-Žile (1996). Tu su i Krle (1997), Šilo (1998) (pod uslovom da ga ne apnu menađeri) pa Rus Isajev (1998) koga sam pratio u omladincima i mislim da će se vremenom priključiti ekipi. Mima to radi onako kako treba...zaustavno vreme, 5 minuta šanse...pa 10...pa ako ispuniš sve zahteve možeš i da strartuješ. Ima tu još poprilično mladih fudbalera kao što su Stanković, Pavkov, Stanojević....samo treba biti pametan.

 

Ekipa Bačke je vrlo fer i korektno odigrala utakmicu. Nije bilo izležavanja na terenu, nije bilo grubih startova. Onaj Zečević je baš namučio Radivojevića, ali mislim da im nedostaje jedan kasvetniji "realizator" i ako to odrade na zimsku pauzu mogu se nadati opstanku u SL.

 

Bitno je da mi na svakoj utakmici vidimo ovakvu situaciju :D

 

 

 

 

 

Link to comment

Zaboravih sinoc, Majo Vujovic, teska srca ovo pisem, ali odavno bolje sudjenje nije bilo na Cairu... Moze Majo kad hoce izgleda:)

Link to comment

Zaboravih sinoc, Majo Vujovic, teska srca ovo pisem, ali odavno bolje sudjenje nije bilo na Cairu... Moze Majo kad hoce izgleda:)

Da....sudija je najbolji kad je neprimetan na terenu, a eto mi ga se jedva setili... :D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...