Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Sumnjam da će veliki vezir da bude na utakmici... Niko ne želi da oseti gnev penzionera sa zapada

Nema razloga, Vucic nas voli. A i penzioneri njega, zato sto se trudi  :fantom:

Link to comment

Biće...zajedno sa gostom, koji će za početni udarac loptu dostaviti dronom ;)

Sto da ne mozda doniraju neki dinar kad maticna drzava nema sluha i vidi samo crno-crveno,da se ne ponavljam trazio bi sponzore na celom balkanu.
Link to comment

Ne znam zasto Mrdakovic ne igra, ali Napredak bar prema onome u prvom sto sam video igra jako ozbiljan fudbal za nase uslove, nije bilo ono na Cairu slucajno....

Bice nam konkurenti izgleda! A Culum naravno crvena karta :D

Link to comment

Fudbaleri Backe smesteni u onaj novi, ruzni, crveni hotel, pored pivare, sto ga drzi neki Kosovar koji zna manje srpskih reci od Tacija. Recepcioner unosi dva kartona vino. Mozda i mogu poceti sa kladionicarskom karijerom, vreme je

Link to comment

Fudbaleri Backe smesteni u onaj novi, ruzni, crveni hotel, pored pivare, sto ga drzi neki Kosovar koji zna manje srpskih reci od Tacija. Recepcioner unosi dva kartona vino. Mozda i mogu poceti sa kladionicarskom karijerom, vreme je

Pa sta ako je Kosovar ili Kosovac,kako se vec kaze. Dokle mi Srbi da se delimo na ove ili one.

 

Ovi Bacvani nemase genge za My Plejs ili za onaj Toncevov hotel(Nekadasnji Grand ili ti Nis)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...