Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ako se nas neko seti na dan bezbednosti, setio se, ako se ne seti, nikom nista

 

 

mrsupickumaterinusvevamjebemraspalo

zasto drzava da dobije stadion kad mogu paraziti....

Edit:zna se kome treba da se blamira u evropi,a po mogucstvu ce biti ustupljeni i ostalim sirocicima ako se pukom srecom plasiraju u neko inostrano takmicenje...tuga

Edited by Redrooster
Link to comment

Mi zadnjih 5 kola od Backe osvojili samo 1 bod vise ... treba biti oprezan iako se kladionice izvaljuju sa velike kvote ...

Backa od pocetka sezone osvojila 0 bodova na gostovanjima.
Link to comment

Mi zadnjih 5 kola od Backe osvojili samo 1 bod vise ... treba biti oprezan iako se kladionice izvaljuju sa velike kvote ...

Backa ce osvoji onoliko bodova u subotu, koliko im mi damo.

Link to comment

Plasim se ovakvih utakmica gde mnogo vise moze da se izgubi nego dobije (iako se u svakoj dobijaju po 3 boda za pobedu)...

 

Secate se kako smo na misice dobili Surdulicu pre 2 kola i kako su se oni valjali 75 min a igralo se celih 15 min, tako da.... Plus su bar meni u secanju utakmice sa Donjim sremom i ta mucenja u vise navrata kuci sa po 1;1...

 

Sve u svemu uvek optimista, i neka junak bude Pavkov, decko mnogo radi na terenu i zasluzuje da mu se poveca golgeterski saldo . 

 

Svi na Cair u subotu, i gledajte da se uslihtate:) ovom sto se u Srbiji pita za sve i svasta, pa mozda i dobijemo zapad i da najzad kompletiramo stadion! A ako pocnemo da gubimo, zna se Vucicu pederu :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...