Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Radivojevic bacio bombu u Brestovac :)

Za komentatora jos postoji Jugoslavija. Brestovcani igraju sa drugim sastavom, nisu nas ocekivali sad, vec proslu reprezentativnu pauzu.

Link to comment

Konacno pravi sut, sve do tad bili kilavi sutevi. Dusan Zivkovic je bio dobar, steta za ovo na kraju sto nije poslao u peterac verovatno bi ga munuo neko.

Link to comment

Izviini Rumpi...ja videh na kladionicu....reko oni merodavni.....i ja sad stigoh [emoji20]

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

http://fkradnickinis.rs/remi-nislija-u-brestu/

 

 

  • Utakmica je bila dosta različita u odnosu na one iz našeg prvenstva. Igralo se tvrdo, čvrsto, sa puno duela i ono što me raduje, video sam da u svemu možemo da se nosimo sa njima. Objektivno, kada se sve sabere, mi smo bili bolji rival u ovoj utakmici. Ona rezultatski nije završena u našu korist, ali iz nje smo izvvukli brojne benefite. Generalno, imamo razloga da budemo zadovoljni, jer smo načinili pomak u nekom razvojnom projektu koji smo zacrtali. I čim idemo unapred, to nas raduje. Drago mi je što smo došli ovde i što smo se prezentovali na jedan lep način – rekao je šef struke Nišlija odmah po završetku meča, a potom je nabrojao i dobitke sa ove utakmice:
  • Mali Leka (Jovanović) je imao priliku da igra svih 90 minuta i sigurno je da će to koristiti i njemu i nama, videli smo koliko i šta može Miloš Radivojević na obe bekovske pozicije… Stanojević sve više pokazuje kvalitet unutar te pozicije koju pokriva, videli smo i Petrovića i Stankovića koji sve više i bolje igraju na centralnim bekovima što nije jednostavno, jer smo navikli da ih upotrebljavamo na bočnim pozicijama. Arsić je i trkom i nekim idejnim rešenjima pokazao kvalitet… Sve u svemu, da sad ne nabrajam pojedinačne učinke, možemo da budemo veoma zadovoljni onim što je Radnički prikazao i pokazao u Brestu – rekao je Rastavac nakon remija sa Dinamom, osmoplasiranim timom beloruskog prvenstva.
Link to comment

I takoj promajamo se do istocni blok i vrnumo se u kolotecinu seoske lige srbije.Dolazi nam tradicionalno neugodna backa sto ima 3 srca junacka.Na krilima dobre partije vracaju se najiskusniji i najstandardniji u tim.Od zadnje tekme dosta je zaladilo ce vidimo kako ce se drastican pad temperature odraziti na nase junake!Vec sada treba razmisljati o lavoru i sta i kako,ja bi skakao za 4 boda za ove dve tekme ali...lopta je okrugla ne moz se uhvati nema drsku ce vidimo

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...