Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Usvojene su izmene i dopune o finansiranju klubova u Nisu, ono oko cega su se skoro svi politicari slozili da Radnicki treba da bude klub od posebnog interesa, sto donosi vece novce.

 

Skoro svi političari su kompletni idioti. Pare od kojih bi neki drugi sportovi napravili olimpisjku medalju, onu ulupavaju ovim antitalentima i balvanima

Link to comment

Skoro svi političari su kompletni idioti. Pare od kojih bi neki drugi sportovi napravili olimpisjku medalju, onu ulupavaju ovim antitalentima i balvanima

Sta znaci medalja kad te sportove ukupno godisnje prati isti broj ljudi koliko i jednu utakmicu Radnickog.

Ne znam da li drzava dobija novac za medalje i koliko nam zaista skace popularnost ako osvojimo zlato u streljastvu? Ja ne znam ko je osvojio medalju na olimpijadi, svet jos manje ali zato svi znaju za Matica, Ivanovica, Tadica...

Link to comment

Sta znaci medalja kad te sportove ukupno godisnje prati isti broj ljudi koliko i jednu utakmicu Radnickog.

Ne znam da li drzava dobija novac za medalje i koliko nam zaista skace popularnost ako osvojimo zlato u streljastvu? Ja ne znam ko je osvojio medalju na olimpijadi, svet jos manje ali zato svi znaju za Matica, Ivanovica, Tadica...

 

Zlato je zlato, a luzeri su luzeri. 

Link to comment

Морам да кажем да је Леви апсолутно у праву без обзира колико ја волим Раднички. Комплетан наш фудбал, сви клубови и репрезентација на челу не заслужују ни семенке да им дамо, о парама да не причам...

Link to comment

Sta znaci medalja kad te sportove ukupno godisnje prati isti broj ljudi koliko i jednu utakmicu Radnickog.

Ne znam da li drzava dobija novac za medalje i koliko nam zaista skace popularnost ako osvojimo zlato u streljastvu? Ja ne znam ko je osvojio medalju na olimpijadi, svet jos manje ali zato svi znaju za Matica, Ivanovica, Tadica...

 

Pa ti koji privlače publiku, trebalo bi da su interesantni i nekim sponzorima. A država da ima poseban interes da pomaže onima koji su deficitarni

Da ne mislite da imam nešto protiv Niša i  Radničkog  -_-  Isto se dele budžeti u svim lok samoupravama i u republici. Prvo jedu FK Parazit i Rupa bez dna, a onda svi ostali sportovi skupljaju mrvice

Link to comment

Pa ti koji privlače publiku, trebalo bi da su interesantni i nekim sponzorima. A država da ima poseban interes da pomaže onima koji su deficitarni

Da ne mislite da imam nešto protiv Niša i  Radničkog  -_-  Isto se dele budžeti u svim lok samoupravama i u republici. Prvo jedu FK Parazit i Rupa bez dna, a onda svi ostali sportovi skupljaju mrvice

Jeste ali i takvi kakvi su mene privlace i idem na stadion dobrovoljno a da idem da gledam skokove, streljastvo ili slicno mozes da me nateras puskom ili ako ima ladno pivo i zene pride...

To sto se nesto zove sportom nije dovoljno jer su to uglavnom sportovi za individualce koje svrstavam vise u licne hobije. To mozes da svrstas i kao rekord za ginisovu knjigu, neko se takmici da pojede sto vise ljutih papricica a drugi da baci koplje. Dakle olimpijada je dovoljna da se vidi ko je dokle stigao i toliko. Veliki sportovi su i od drzavnog interesa i preko njih se kontrolise masa kao u stara vremena borbe gladijatora. Bolje da divljamo na utakmici nego od dosade da pocnemo da se bavimo politikom.

Znaci tesko da ce drzava nesto promeniti sto zbog jednog sto zbog drugog razloga.

Mozemo da pricamo o vaterpolu ali i za njega vazi isto. Prvo treba da privuce publiku a onda da dobije veci deo kolaca.

Pitanje je zasto kaznjavati vecinu zbog manjine ili mislite da je to uredu ???

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...