Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Sam si si otiso,sam si se vratio kad bi te razumeo Frojd bi onda bio!

Kuj be da te tera svi smo ovde Nasi,napisi be od koji si za olovku se maši!

Do juce si na drugi forum visio,

Sta se s'teb desava klimax te cepio?

Nemo da begas,da pravis idenje,

Celo drustvo ovde ceka izvinjenje ;)

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Опет ће нам проблем направити утакмице против тимова који су тренутно иза нас, водећу тројку тешко можемо да угрозимо са оваквом топло-хладно формом. Наш циљ ове сезоне треба да буде 4. место (и да се молимо Богу да неко од прва 3 освоји куп) а опасно близу су на Напредак и Младост. Са Напредком већ имамо "лош" резултат тако да они имају неку предност у међусобним сусретима, а мора се признати и да играју одличан фудбал...

 

Имамо ми тешке утакмице у наредном периоду са прва 3 тима са табеле али и остали ће играти са њима, Морамо бити максимално концентрисани за остале утакмице и да ту направимо разлику, надам се да ће ова "жута минута" напокон да нас прође, у лошој смо играчкој форми.

Link to comment

Video sam slike na fb zato sam i radoznao,nekako mi se cini da u tom pogledu svako forsira svoje ako me razumete.

 

Ja se u poeziju nikad nesum razumeo, ako me razumes ;)

Link to comment

Usvojene su izmene i dopune o finansiranju klubova u Nisu, ono oko cega su se skoro svi politicari slozili da Radnicki treba da bude klub od posebnog interesa, sto donosi vece novce.

 

Azilante hoce da smeste u odmaraliste Divljana, mozda nadjemo tamo golgetera  :s_dj:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...