Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Jel ima nekog novosadskog trenera da je Rasta dobio od kad je na nasoj klupi? Kosanovic, Lalatovic sad Govedarica...

 

pa bese Kosana prosle godine, 3-1 ?

Link to comment

Kog je Kosan tad trenirao?

pa valjda ove sto nas nategose sad ..... nisam siguran, al bese neko pcuvanje, sjecam se. Ascerin prvenac tekma

Link to comment

Nikada se ne bih kladio protiv nas !

Ne mozemo stalno da pobedjujemo i ovo nije kiks, cini mi se da smo mi otisli u nevreme na ovaj mec. Jedini kiks smo imali protiv Napretka kada govorim o ligaskim utakmicama. Da smo ih dobili tabela bi i dalje lepo izgledala :)

Cinjenica je da nismo u situaciji da istrpimo veliki broj odsutnih igraca. Aca je jedan od najbitnijih srafova u nasem timu i njegovo odsustvo je mozda bilo i kljucno za neku prevagu u igri. Zivkovic jos uvek nije spreman da zameni kapitena.

Sad nam ostaje da se lepo osvezimo, odmorimo i ozdravimo i da dobijemo Backu pa sledece dve sta napravimo, da vidimo gde smo i sta smo?

Ocekivao sam neko iznenadjenje i pobedu ali nema veze. Bitno je da dobijemo Backu a posle Partizana i Vojvodine idu slabiji protivnici.

 

Ipak po kvalitetu smo na cetvrtom mestu u ligi i to ako izuzmemo Cuku.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Nikada se ne bih kladio protiv nas !

Ne mozemo stalno da pobedjujemo i ovo nije kiks, cini mi se da smo mi otisli u nevreme na ovaj mec. Jedini kiks smo imali protiv Napretka kada govorim o ligaskim utakmicama. Da smo ih dobili tabela bi i dalje lepo izgledala :)

Cinjenica je da nismo u situaciji da istrpimo veliki broj odsutnih igraca. Aca je jedan od najbitnijih srafova u nasem timu i njegovo odsustvo je mozda bilo i kljucno za neku prevagu u igri. Zivkovic jos uvek nije spreman da zameni kapitena.

Sad nam ostaje da se lepo osvezimo, odmorimo i ozdravimo i da dobijemo Backu pa sledece dve sta napravimo, da vidimo gde smo i sta smo?

Ocekivao sam neko iznenadjenje i pobedu ali nema veze. Bitno je da dobijemo Backu a posle Partizana i Vojvodine idu slabiji protivnici.

 

Bio si na tekmi ?

Link to comment

Nikada se ne bih kladio protiv nas !

Ne mozemo stalno da pobedjujemo i ovo nije kiks, cini mi se da smo mi otisli u nevreme na ovaj mec. Jedini kiks smo imali protiv Napretka kada govorim o ligaskim utakmicama. Da smo ih dobili tabela bi i dalje lepo izgledala :)

Cinjenica je da nismo u situaciji da istrpimo veliki broj odsutnih igraca. Aca je jedan od najbitnijih srafova u nasem timu i njegovo odsustvo je mozda bilo i kljucno za neku prevagu u igri. Zivkovic jos uvek nije spreman da zameni kapitena.

Sad nam ostaje da se lepo osvezimo, odmorimo i ozdravimo i da dobijemo Backu pa sledece dve sta napravimo, da vidimo gde smo i sta smo?

Ocekivao sam neko iznenadjenje i pobedu ali nema veze. Bitno je da dobijemo Backu a posle Partizana i Vojvodine idu slabiji protivnici.

 

Ipak po kvalitetu smo na cetvrtom mestu u ligi i to ako izuzmemo Cuku.

Jes ti siguran u ovo? U drugom krugu gostujemo Cukarickom, Zvezdi, lucancima, Napretku, Vojvodini... mora se mnogo namuzimo da bi uzimali bodove u gostima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...