Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Mene ovo najvise i plasi. 

 

Mnogo smo postali mi nesto plasljivi. Te neugodni Napredak, te nikad lako sa Radnikom, te slaba motivacija u Borci, losa tradicija u Pazaru ... Onog Noletovog Cetojevica treba im obezbedimo, ne treba njima Rasta

Link to comment

Mnogo smo postali mi nesto plasljivi. Te neugodni Napredak, te nikad lako sa Radnikom, te slaba motivacija u Borci, losa tradicija u Pazaru ... Onog Noletovog Cetojevica treba im obezbedimo, ne treba njima Rasta

Za Napredak sam bio sumnjicav jer nisam verovao da mi bez Cakija mozemo dve utakmice da odigramo dobro, a i znao sam da je Napredak za nase uslove odlicna ekipa. Radnik sam bio ubedjen da dobijamo jer, opet, nisam mogao da pretpostavim da mi tri utakmice za redom mozemo pod Rastom da odigramo ocajno. O Borci nisam nesto mnogo ni razmisljao.

 

Ovakvi odnosi su cesto zajebane kladionicarske navlakuse, koje retko kada donesu ocekivan rezultat. Realno, sa 4 boda u naredne dve utakmice bicu veoma zadovoljan, svih 6 je premija. Naravno ocekujem tri boda protiv Backe. Ne bih mogao da podnesem jos jedno mucenje na zelen Cair.

Link to comment

Pokusavao sam da nadjem potpisnika ovog teksta ali nisam uspeo.

Ja ne kontam sta je lik hteo da kaze i ne mogu da opravdam ovakve tekstove.

Prvo krece sa drukanjem kluba da bi na kraju ispalo da je pozajmljen jer ce vise napredovati u jacoj ligi ?!?!?!

Ja bih ga tuzio za blacenje kluba...

Upravo tako....napljuvan klub i trener, a ustvari učinjen dobar potez u interesu deteta.

Par stvari koje mi bodu oči u ovom tekstu.

Jedna, da je ipak popljuvan rad u školi i od deteta i od majke, a siguran sam da se trenutno u tom uzrastu bolje radi u Radničkom, nego nose teret ispadanja iz kvalitetne lige. To treba istrpeti. Rad i trener su, ponavljam, bolji u Radničkom.

Izgleda da joj se ne sviđa trener.

Druga stvar, samo u Srbiji majka jednog deteta koje trenira u klubu može da ide direktno kod predsednika kluba. Čija god da je majka, to je ludost. Ej bre, kod predsednika kluba. Da li uopšte to zvanje danas znači nešto...

Koja je to smelost....čovek je verovatno primio iz razloga što zna da bi ga razvlačili svuda da je nije primio, a to bi bio normalan potez bilo kog predsednika, bilo kog kluba.

 

Detetu želim da što pre stasa u ozbiljnog fudbalera i da ga gledamo u prvom timu Radničkog.

Link to comment

Ovakvim tekstovima najvise moze da se nasteti malom Krsticu. Razvlaciti dete po novinama i tolika medijska paznja nije nikako dobra. Klinac treba da bude mentalno tri puta jaci od vrsnjaka kako bi podneo taj teret. Da mu nisam u kozi...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ovakvim tekstovima najvise moze da se nasteti malom Krsticu. Razvlaciti dete po novinama i tolika medijska paznja nije nikako dobra. Klinac treba da bude mentalno tri puta jaci od vrsnjaka kako bi podneo taj teret. Da mu nisam u kozi...

​Pametni ''novinar'' misli verovatno da radi dobru stvar. Cilj mu je da ''bombastičnim'' tekstom privuče pažnju. Baš kao što si rekao, najviše trpi dete.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...