Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Vosa ne da Muslinu 4 svoja igraca,a sve mi mirise da ce uzeti nekog od nasih igraca da popuni statistiku.

Nadam se da barem nece uzeti Mrku.Jer ako ga uzme,bice neupotrebljiv protiv NP

 

Не видим како може да га узме на силу ако Раставац није за то... Синоћ је Муслин гостовао у прегледу кола на Арени и сам рекао да разуме тренере који не желе да им велики број играча одсуствује сад у среду и четвртак.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

На крају позван Станковић!  :lolol: Значи да је договор био да нас не ослабљује превише позивањем Павкова и Мркића. Мени тако изгледа.

 

Spisku igrača iz Super lige koji će u četvrtak igrati protiv reprezentacije Katara prijateljsku utakmicu dodati su Marko Gobeljić iz Napretka, Jovan Đokić iz Javora i Nikola Stanković iz Radničkog iz Niša.

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/muslin-presekao-pozvao-nove-igrace-276464.html

Link to comment

На крају позван Станковић!  :lolol: Значи да је договор био да нас не ослабљује превише позивањем Павкова и Мркића. Мени тако изгледа.

 

http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/muslin-presekao-pozvao-nove-igrace-276464.html

Verujem da bi Rastavac pustio i sest igraca da su pozvali. Mislim da je to u interesu i igraca a i klubova jer opet u nekoj buducnosti moze da utice na visinu transfera.

Ako je jedna utakmica, tacnije ako su jedan bod ili jedan i po bod, u zavisnosti od situacije prilikom podele, bitni u ovom dugackom prvenstvu onda da ga j....

Link to comment

 

Члан 14.

 

Ако клуб даје два или више играча у сениорску, олимпијску и младу националну селекцију ради одигравања утакмица, онда му се на његов захтев мора изменити распоред одигравања првенствених утакмица. Уколико је у питању пријатељска утакмица, клуб мора пустити играча у складу са правилима ФИФА, или сходно одлуци ФСС али због тога не може одлагати утакмице сем када је утакмица у званичном међународном календару

Može lako da se desi da odložimo utakmicu...

Link to comment

Станковић у стартној постави против Катара. Станојевић чека шансу са клупе. Почетак утакмице касни 15 минута.

Edited by Матрикс
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...