Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Vis da ga niko nece, decko je fiju, jos malo on ce placa da igra ......

 

Па ако ће да да неку кинту онда би ваљало размислити о том ангажману  :s_d:

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Daj potvrdite mi sigurno da li se Kesa vratio ili nije da ga mrdamo sa TMa. Neko se igra...

Послао сам ја поруку администратору још у петак, али нема реакције.
Link to comment

Ma kakva poruka sad cu ga izbacim... :D

И? Је л' га избаци?  :happy: Све што тамо кликћеш, администратор треба да одобри. Кад он то уради виде се урађене промене. Тако сам избацио стари стручни штаб, а формирао нови, бар за оне које сам знао податке, тако и са играчима чим сам видео на званичном сајту обавештење о потписаном уговору. А од брзине администратора зависи и брзина тих промена. Очито је да се спрема зимница па се нема времена са ТМ или шта већ...

Link to comment

И? Је л' га избаци? :happy: Све што тамо кликћеш, администратор треба да одобри. Кад он то уради виде се урађене промене. Тако сам избацио стари стручни штаб, а формирао нови, бар за оне које сам знао податке, тако и са играчима чим сам видео на званичном сајту обавештење о потписаном уговору. А од брзине администратора зависи и брзина тих промена. Очито је да се спрема зимница па се нема времена са ТМ или шта већ...

Pa ja se vec dve godine trudim da tm bude sto uredniji ali problem je verovatno u tome sto je baza prevelika. Ako nisi primetio statistika za utakmice zadnjeg kola su danas sredjene a ne u nedelju a ima ih sedam i jedna koja se igrala u subotu da napomenem. Uvek treba dan, dva a nekada i duze. Sta mislis ko je sredjivao pozicije, visinu, godine i sl. ???

Sam malo strpljenja :)

 

Moze tako a moze i vako :D

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Pa ja se vec dve godine trudim da tm bude sto uredniji ali problem je verovatno u tome sto je baza prevelika. Ako nisi primetio statistika za utakmice zadnjeg kola su danas sredjene a ne u nedelju a ima ih sedam i jedna koja se igrala u subotu da napomenem. Uvek treba dan, dva a nekada i duze. Sta mislis ko je sredjivao pozicije, visinu, godine i sl. ???

Sam malo strpljenja :)

 

Moze tako a moze i vako :D

Статистике са утакмице задњег кола су сређене јуче. Убацио сам и Радошеву асистенцију, па чекам да то буде прихваћено. Изгледа да обојица радимо исти пос'о.  :lol: Висинама и годинама играча се нисам бавио, позицијама у тиму јесам. Тражио сам и да се направи профил голману Којићу и Листешу, који су лиценцирани за нас, а ''послао'' сам на позајмице ову осталу млађарију која је по Цару и Синђи. Немам појма, мени се администратор јавио поруком и често имамо дискусију тамо.

Link to comment

Статистике са утакмице задњег кола су сређене јуче. Убацио сам и Радошеву асистенцију, па чекам да то буде прихваћено. Изгледа да обојица радимо исти пос'о. :lol: Висинама и годинама играча се нисам бавио, позицијама у тиму јесам. Тражио сам и да се направи профил голману Којићу и Листешу, који су лиценцирани за нас, а ''послао'' сам на позајмице ову осталу млађарију која је по Цару и Синђи. Немам појма, мени се администратор јавио поруком и често имамо дискусију тамо.

Odlicno, sto vise to bolje :)
Link to comment

Sinoc na Areni rece u pregledu kola da se sve utakmice igraju u nedelju. Moguce da su nas naknadno prebacili u subotu zbog prenosa,

U najavi piše od 17,00 u subotu Javor - Zvezda na Areni, a na SL piše da se u Ivanjici igra u nedelju, a samo naša utakmica u subotu. Tamo stoji da u to vreme prenose košarku Mornar - Partizan.

Link to comment

Vosa ne da Muslinu 4 svoja igraca,a sve mi mirise da ce uzeti nekog od nasih igraca da popuni statistiku.

Nadam se da barem nece uzeti Mrku.Jer ako ga uzme,bice neupotrebljiv protiv NP

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...