Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Kako je igrao moj ljubimac ?

 

Pricam sa Kapetanom, on decko po svim igrackim parametrima zasluzuje mesto u 11. A mislim da ce ga dobiti tek po Mrkinom odlasku ili necijoj, nedajboze, povredi kartonima itd ... On jedini zna da izlomi igraca u 1na1 duelima. Dobro, nije jedini, ali to radi poprilicno umesno i lako.

Link to comment

Jel to neko aludiranje na Duletovu vecerasnju igru ?

Mislim na situaciju kad je pogodio stativu a mogao je samo da prebaci na "drugu" gde je Mrkic bio sam . Njegov talenat i kvalitet se ne dovodi u pitanje, ali mi se cini da vise igra za sebe nego za tim.
Link to comment

Mislim na situaciju kad je pogodio stativu a mogao je samo da prebaci na "drugu" gde je Mrkic bio sam . Njegov talenat i kvalitet se ne dovodi u pitanje, ali mi se cini da vise igra za sebe nego za tim.

 

Odgledah opet, u pravu si, Mrka potpuno sam .... jbg

Link to comment

Sto se tice Mrke...ja mislim da mu cena raste progresivno...ovakvi golovi se ne daju lako i ja sam odusevljen njegovim igrama.  Uvek sam  bio sumnjicav prema njemu,al mi je mnogo drago sto me razuverava sve vise i vise kako odmice prvenstvo.Jeste da je celu utakmicu spavao...prakticno,al on resava utakmice i to mu nije prvi put.Samo nek nastavi ovako ...  :)

Link to comment

Da me neko pitao sta sam sinoc gledao na Cairu reko bi mu da ne znam. Nije toliko ocajno bilo sa nase strane koliko je bilo negledljivo gledati Radnik koji je dosao da ne igra celu utakmicu i sudija koji koji nije znao de bije. Ne bi ni znao da je dao drugi zuti igracu da mu Aca nije skrenuo paznju. Ne secam se da sam nezadovoljniji napustio Cair posle nase pobede. Ok, tu su tri boda skoro bez igre, i to treba znati, ali smo u dobranom padu u zadnje tri utakmice ukljucujuci i kup.

 

O igri se nema sta reci jer je nije ni bilo previse. Pogledah sada bolje situaciju kod Duletove stative. Ne treba ga kriviti mnogo jer nije bila bas idealna situacija za dodavanje. U liniji dodavanja sa Mrkom je imao igraca Radnika kojio je mogao lakoda presece pas. 

Link to comment

Sve u svemu ne menja sliku o vecerasnjem "deljenju pravde".

Katastrofa od Novaka Simovića. Dozvoljavao je svakakve prigovore, a najjači mi je utisak....88. - 89. minut, korner za nas-prema Jugu i prilazi Arsa da ga izvede. Pomoćni sudija sa zapadne strane, glasom punim autoriteta požuruje Arsu, a Arsa odjenom se izdra na njega "Šta je...šta je"?!!?...i autrihter...shuneli  ... :s_w:

 

Aca kapiten :D

 

Link to comment

Мркић је сада други стрелац лиге са 5 постигнутих голова. Испред њега су, са голом више, Палочевић из Војводине и Вијеира из Звезде.

 

Jel ovo usporeni snimak?

Link to comment

Синоћ на СОС-у гол Арсића против Напредка проглашен за најлепши прошлог кола. То је 4. пут за првих 9 кола да су голови наших играча проглашавани за најлепше.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...