Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Шеф Раставац гостова на тв Бел ами до сада. Ухватио сам последњих 7-8 минута. Рече да ужива у Радничком. И још нешто, ал' сам заборавио... Ће буде ваљда негде емисија.  :D

Link to comment

Шеф Раставац гостова на тв Бел ами до сада. Ухватио сам последњих 7-8 минута. Рече да ужива у Радничком. И још нешто, ал' сам заборавио... Ће буде ваљда негде емисија.  :D

 

Mozda je bas tu kljuc, Neo  ;)

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Ja više ta pravila ne mogu da povatam...

 

http://www.juznevesti.com/Sport/Derbi-juga-u-nedelju-na-Cairu.sr.html

Čekaj ...ajde više nas je valjda pametnije...evo pravila, a da li ih dobro tumačim?                                                       

                                                                                             Члан 18.

Аутоматска казна забране играња једне првенствене или куп утакмице настаје после сваког искључења или сваке друге опомене коју играч добије на првенственим и куп утакмицама у току једне такмичарске сезоне.

 

Под опоменом подразумевају се све опомене које судија утакмице изрекне играчима на првенственим куп утакмицама у складу са одредбама члана 52. став 3. овог Правилника. Опомене из једне не преносе се у наредну такмичарску сезону.

 

Аутоматска казна забране играња једне утакмице добијена на куп утакмицама издржава се само на првој наредној куп утакмици.

 

 

 

edit: a JV prepisuju od nas,a vidim i kod nas isto piše?

Edited by Legenda
Link to comment

Mozda je Bulat u blagom padu forme ali verujem da kad treba bice onaj stari.

 

Mislio sam na nefudbalske stvari. Opste je poznato da je najveca guzica za pare od svih  igraca ...

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...