Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

14432941_1134039543344993_45388034440031

 

NIŠLIJE, MERAKLIJE..

Nišlije, Meraklije, da li ste čuli da otvaramo prvi Radnički fan shop u Nišu?

Čekamo vas u subotu u 13h u našoj prodavnici u Obrenovićevoj ulici! Očekuje vas sjajna zabava, druženje i slikanje sa prvim timom FK Radnički!

Dodjite, obećavamo sjajnu zabavu   :) 

 

3299 din je dres za odrasle

2899 din je dres za decu

U tu cenu je uključena i štampa...mož' se štampa šta ko hoće (na štampu se čeka 24 sata)...za ostale artikle iz ponude ne znam cene

Sutra je sve to 20% jeftinije...

 

- informacije su nezvanične -

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

 

RADNIČKI ŽELI NOVU SERIJU POBEDA

Što se sastava tiče, Rastavac će biti u određenim problemima, jer zbog povreda neće igrati Popara, Krstić i Miloš Živković, dok će Stanković morati da pauzira zbog crvenog kartona u Kup meču sa BSK-om iz Borče. A kad smo se već dotakli te utakmice, novinare je interesovalo da li je dobro preneta izjava trenera Radničkog posle utakmice u kojoj Rastavac navodno kaže da je „dobro što je Radnički ispao, jer nema kvalitet za igranje na dva fronta“…

  • Taj prenos moje izjave nije čak ni izvučen iz konteksta, nego je potpuno izmišljen! Naravno da nisam rekao da je dobro što smo ispali. Jasno je da samo nezadovoljan sam što smo eliminisani, nezadovoljan sam i zbog načina kojim smo to sebi dozvolili… Rekao sam da će nam eliminacija doneti neki vrstu olakšanja, jer imamo dosta povređenih igrača, pa će biti više prilike za njihov oporavak. Sad, imam dozu razumevanja, jer imamo pravo i na oscilacije, ali sigurno je da je kontekst bio potpuno drugačiji. A ima stvari koje su nedopustive, za koje mora da se plati cena, a to je ispadanje iz Kupa – objasnio je trener Radničkog smisao svojih reči izgovorenih posle Kup meča u Borči.

http://fkradnickinis.rs/radnicki-zeli-novu-seriju-pobeda/

 

 

Link to comment

A neki popust za one koji imaju sezonske kao sto su najavljivali?

Znaćemo do sitnih detalja sutra kad odemo u "Djak". Ovo je nezvanična i delimična informacija. Ja sam se raspitivao i za veličinu koje bi meni odgovarala (3XL npr.) ali nisam mogao da saznam. Videću sutra u prodavnici.  

Link to comment

Znaćemo do sitnih detalja sutra kad odemo u "Djak". Ovo je nezvanična i delimična informacija. Ja sam se raspitivao i za veličinu koje bi meni odgovarala (3XL npr.) ali nisam mogao da saznam. Videću sutra u prodavnici.

Cek ako je dres za odrasle (xl) 3300, ondak je 3xl 9900? Da nije malo skupo jbt :fantom:
Link to comment

Cek ako je dres za odrasle (xl) 3300, ondak je 3xl 9900? Da nije malo skupo jbt :fantom:

Pa kad je količina materijala za izradu ekvivalentna materijalu za izradu šatorskog krila  :isuse:

Sa popustom i štampom oko 2650, ja mislim da nije. Pod uslovom da nisu one majice koje su bile za 1700 do sada u prodavnici. Ne znam kako je kod ostalih. Čini mi se da je adidasov dres u šopu N.Pazara..."ćelav" bio 5500....

Edited by Legenda
Link to comment

Nije mi samo logicno da xl i 3xl imaju istu cenu ako je ovaj drugi veci tolko...ne znam kolko je obican ćelav dres djaka? Da ne platimo duplo

Koliko sam ja saznao imaju dve kategorije i to: za decu i za odrasle....ništa, videćemo sutra.

Edited by Legenda
Link to comment

Радник без пола тима, малтене, у недељу против нас. Што, наравно, не значи ништа...

I pored toga što na ovu utakmicu neće ići planiran broj igrača, šef struke Radnika, optimističan je  po pitanju predstojećeg gostovanja, na stadion, koji mu je, kako reče, posebno drag: "Pa lepo je posle dužeg vremena vratiti se na Čair. Ja sam tamo proveo nekih lepih, lepih ali neslavnih šest meseci. Vrlo dobro poznajem ekipu Radničkog i njihovog trenera. Trenutna kriza rezultata njihov je jedini problem, ali to je ekipa koja jako dobro nastupa na terenu kući i apsolutno zna šta želi", jasan je bio Milovanović.

http://www.fk-radnik.com/single-post/2016/09/23/Da-potre%C4%87imo-u-Ni%C5%A1u

Link to comment

Радник без пола тима, малтене, у недељу против нас. Што, наравно, не значи ништа...

http://www.fk-radnik.com/single-post/2016/09/23/Da-potre%C4%87imo-u-Ni%C5%A1u

......na ovoj utakmici još uvek nećemo videti nikšićanina Stefana Nikolića, zbog problema u registraciji, a zbog povreda neće igrati Stanković, Pejčić, Frensis i Merdović. Na blaže povrede žali se i golman Čančarević.  

 

Znači bez Kjeremeha i Merdovića....mislim da nemaju šta da traže na Čairu.

Link to comment

Ćelav dres Hummel, plavi bez štampe je 1600 dinara, a ne treba cepidlačiti. Deo od prodaje ide Radničkom, tako da ne treba se buniti nikako što je 3300 ili koliko već. Cena je ok. Zaradi Đak, zaradi Radnički, svima lepo. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...