Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Да се ја питам, ја бих Живковићу дао цело полувреме за игру, колико је само Апостоловићу пружено шансе... Иде куп, надам се да ће ту бити простора за Жилета млађег да одигра и целу утакмицу можда.

 

Занимљив поглед на табелу после 9 кола, неко је помињао "велику четворку" српског фудбала?  :fantom:

 

Као што рече Дали, пред нама су 3 утакмице које нам пружају могућност да узмемо још бар 7 бодова и да се учврстимо ту у врху. Да ли ће то бити тако или не изгледа да зависи највише од нас самих, последње 2 утакмице су показале да умемо да одиграмо од сјаја до очаја.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Tri boda u NP nas vracaju u kolosek ako odigramo dobro kod kuce. Samo da su nam igraci zdravi inace moze da bude zajebano. Zadnja utakmica je prvi nas pad, oscilacija ali da nije tog nesrecnog gola pobedili bi i bez igre a to mogu samo najbolji. Ocekujem od Mrke, Pavkova, Zivkovica da igru podignu za jos jedan nivo protiv ekipa iz donjeg doma. Vreme je da pokazu neki napredak...

Link to comment

Tri boda u NP nas vracaju u kolosek ako odigramo dobro kod kuce. Samo da su nam igraci zdravi inace moze da bude zajebano. Zadnja utakmica je prvi nas pad, oscilacija ali da nije tog nesrecnog gola pobedili bi i bez igre a to mogu samo najbolji. Ocekujem od Mrke, Pavkova, Zivkovica da igru podignu za jos jedan nivo protiv ekipa iz donjeg doma. Vreme je da pokazu neki napredak...

 

Од ове поменуте тројке мени играчки најмање показује Мрка, али у исто време он је најефикаснији  :unsure:

Link to comment

Po meni su sva trojica sjajni igraci.To su decaci od 19-20 godina i siguran sam da bi za dve godine bili neverovatan tandem.Mrka sve vise lici na pravog fudbalera....ima brzinu,tehniku popravlja...jos samo da popravi realizaciju i odlucnije da resava situacije.Apostol je ko tempirana bomba...samo se ceka da eksplodira i verujem da ce da bude jedan od boljih krila u nasoj ligi.Dule Zivkovic....mislim da je na pravom putu i trebaju mu samo utakmice ....

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Tri boda u NP nas vracaju u kolosek ako odigramo dobro kod kuce. Samo da su nam igraci zdravi inace moze da bude zajebano. Zadnja utakmica je prvi nas pad, oscilacija ali da nije tog nesrecnog gola pobedili bi i bez igre a to mogu samo najbolji. Ocekujem od Mrke, Pavkova, Zivkovica da igru podignu za jos jedan nivo protiv ekipa iz donjeg doma. Vreme je da pokazu neki napredak...

Уф, много смо негативних традиција прекинули од како је Раставац шеф струке, па ето могли бисмо и ту. Али мислим да је Нови Пазар наше гостовање где смо најмање бодова доносили од како смо се вратили у лигу. Ако смо и донели неки. Тако да...

 

Од ове поменуте тројке мени играчки најмање показује Мрка, али у исто време он је најефикаснији  :unsure:

Чудно, зар не? Нека игра он своју игру, али да поентира с времена на време, и за екипу је то ОК.

 

‘BOMBARDER’ IZ TOPLIČKOG OKRUGA: Srbin postigao evrogol sa skoro 40 metara, o njemu priča cela Rusija

2:05

http://fudbal.hotsport.rs/2016/09/19/bombarder-iz-toplickog-okruga-srbin-postigao-evrogol-sa-skoro-40-metara-o-njemu-prica-cela-rusija-video/

Link to comment

--Mare pazi mi da se udaramo nogama u dupe da za ove 3 tekme uzmemo 7 bodova. Kod kuce 6 i u Pazaru X.

 

C.Darling.. Pazi realno krilo nije Mrkina prirodna pozicija. On je mnogo konkretniji u napadu,zna decko da se izvuce.Prvevashodno zbog brzine.

 

To su 2 igraca kada igra na krilu i u napadu,barem je to moje nisljenje.

 

Koliko se trpeo i tolerisao Apostol,toliko se po meni ne tolerise Zivkovic.

Decko na svakoj utakmici dobija 20min-25 min,pa i za to provedeno vreme pokaze vise sto neki ne pokazu za celu utakmicu.

 

Decku po meni treba pruziti sansu sad protiv Borce i u subotu protiv Radnika,pa da vidimo.

Link to comment

У среду ставити Апостоловића на лево и Живковића на десно крило па да видимо где су и шта су... Ово је права прилика да се покажу и стекну самопоуздање. 

Link to comment

У среду ставити Апостоловића на лево и Живковића на десно крило па да видимо где су и шта су... Ово је права прилика да се покажу и стекну самопоуздање.

Svakako

Link to comment

Auuu za sta vi mene drzite? Jel se ne smem raspitam za merosinu :D

 

Ajde bre Dzoni, mani se vlaznih snova nego napuni bateriju pa napisi koji redak minimatixima u odsustvu 4k prenosa sredu popodne

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...