Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ja bih ipak nasim momcima cestitao na osvojenom bodu, ipak trebalo je izdrzati pritisak desetorice igraca zadnjih 20 minuta i carapansku tikataku 

Pa dobro, jedna slabija utakmica pa sta. Vec po ko zna koji put smo u prilici da se odvojimo i ucvrstimo se u vrhu i po ko zna koji put to ne koristimo.

Dobro je da se nalazimo u tim situacijama a kada cemo napraviti taj korak napred videcemo. I to se uci i ulazi u krv isto kao i pobede na strani (sindrom naplatna rampa).

Idemo dalje a videcemo sutra i prekosutra koliko smo izgubili ili dobili...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Pa dobro, jedna slabija utakmica pa sta. Vec po ko zna koji put smo u prilici da se odvojimo i ucvrstimo se u vrhu i po ko zna koji put to ne koristimo.

Dobro je da se nalazimo u tim situacijama a kada cemo napraviti taj korak napred videcemo. I to se uci i ulazi u krv isto kao i pobede na strani (sindrom naplatna rampa).

Idemo dalje a videcemo sutra i prekosutra koliko smo izgubili ili dobili...

 

Ma sprdam se Mare, naravno da velike bitke tek dolaze ... Secam se svih onih silnih ikseva kuci prosle godine pa opet jedna stativa u zadnjem kolu nas zajeba ......

Link to comment

Dusan Zivkovic ,sto bi Sergej Trifunovic u Monte Video rekao za Tirketa, "Djavo"!

 

Mrka je evidentno bolji u napadu,nego na krilu.

 

Ne ljutim se na Poparu,covek kuburi sa povredom i formom od kada je dosao. Ocekujem da bude onaj pravi pred kraj ove i u pocetku prolecne sezone

Link to comment

Ми у дупе да се шутирамо од среће што смо освојили бод вечерас. За Напредак све похвале, одлична игра, гризли су људи целу утакмицу. А ми, одавно овако одвратно нисмо одиграли...

Link to comment

Aca kapiten mora malo da odmori. Nije to vise onaj igrac od pre 2,3 sezone da jednim potezom izbaci igraca i centrira u 16 ko na tacni. Mora uprava podhitno da nadje zamenu za njega u zimskom prelaznom roku jer on ne moze da odigra vise od 60,70min a umesto njega jedino Apostol moze da igra. Ostali su bili solidni. Kad se vrati Caki i Popara udje u formu sve ce to da bude bolje.

Link to comment

Faul.jpg
 
Ovo je stamota sta nam nije svirano!!! Ako ovo nije opasna igra ja stvarno ne znam sta jeste!!! Sta je trebalo, da mu polomi vilicu, razbije nos, da bi mu sudija mozda svirao faul u napadu??? I ova nasa budala, sto glavom nije naletela na djon carapana? Jebes koju kopcu, zub manje vise, bitna su tri boda. Kako to onaj iz Zvezde lepo odradi, dobije penal i nije mu nista, nastavi da igra. Ko nas jebe kad smo glupi.

 

 

Naravno serem. I vise nego zasluzeno Napredak nosi bod kuci.

 

Link to comment

Aca kapiten mora malo da odmori. Nije to vise onaj igrac od pre 2,3 sezone da jednim potezom izbaci igraca i centrira u 16 ko na tacni. Mora uprava podhitno da nadje zamenu za njega u zimskom prelaznom roku jer on ne moze da odigra vise od 60,70min a umesto njega jedino Apostol moze da igra. Ostali su bili solidni. Kad se vrati Caki i Popara udje u formu sve ce to da bude bolje.

Neka Mrka predje levo,a Dusan Zivkovic desno i eto ti.

Ako se Nrka ne proda na zimu,ne treba nikog dovoditi,jer gomilanje igraca je nepotrebno + na prolece igramo samo 15 utakmica,a ne kao sad 22 (bez kupa) .

 

Mada bih voleo da uzmemo neke "orasnice" za malog Mrku.

Da od te kinte poplatimo racune,odemo na pripreme i imamo da isplatimo neku platu (ala sam nabrojao spisak lepih zelja xaxa) .

Zamena za odlazak Mrke bi jedino bio Zemljanuhin.Ima brzinu,ide 1 na 1 ,za nasu ligu finu tehniku,u paru sa Zivkovicem bi imali da izvinu deca zajebana krila.

 

U nasoj ligi ne vidim neko krilo za nas koje bi diglo kvalitet. Tu je Sale iz Lucana,a vrvt covek gleda neku semu za preko i Knezevic koji nam ga je Lalat capio u Vosu.

Link to comment

Neka Mrka predje levo,a Dusan Zivkovic desno i eto ti.

Ako se Nrka ne proda na zimu,ne treba nikog dovoditi,jer gomilanje igraca je nepotrebno + na prolece igramo samo 15 utakmica,a ne kao sad 22 (bez kupa) .

 

Mada bih voleo da uzmemo neke "orasnice" za malog Mrku.

Da od te kinte poplatimo racune,odemo na pripreme i imamo da isplatimo neku platu (ala sam nabrojao spisak lepih zelja xaxa) .

Zamena za odlazak Mrke bi jedino bio Zemljanuhin.Ima brzinu,ide 1 na 1 ,za nasu ligu finu tehniku,u paru sa Zivkovicem bi imali da izvinu deca zajebana krila.

 

U nasoj ligi ne vidim neko krilo za nas koje bi diglo kvalitet. Tu je Sale iz Lucana,a vrvt covek gleda neku semu za preko i Knezevic koji nam ga je Lalat capio u Vosu.

Sta si zapeo za Zemlju em igra po neke patos lige em i ovde mu je trebalo dosta da zasija ponekad. Dribla u prazno i cesto bez smisla i potrebe. Rasta bi ga vratio u kolosek ali verujem da ima mnogo boljih igraca koji bi odmah doneli kvalitet a ne da ih cekamo pola sezone. Mislim da se Rasta pokajao za Poparu jer smo verovatno mogli da dovedemo nekog ko bi ako nista drugo bio vise nego solidna zamena i igrao bi tj bio uvek dostupan. Ovaj taman kad treba da spoji tri, cetiri utakmice on se povredi, igra ukupno dve utakmice a verujem da ima bar dva kartona i td.

Zivkovic ako dobije sansu kao sto je Zemlja dobio ima mnogo brze da pokaze bar isto ako ne i vise.

Link to comment

Aca kapiten mora malo da odmori. Nije to vise onaj igrac od pre 2,3 sezone da jednim potezom izbaci igraca i centrira u 16 ko na tacni. Mora uprava podhitno da nadje zamenu za njega u zimskom prelaznom roku jer on ne moze da odigra vise od 60,70min a umesto njega jedino Apostol moze da igra. Ostali su bili solidni. Kad se vrati Caki i Popara udje u formu sve ce to da bude bolje.

Prvo poluvreme na sredini terena duel Krusevljanina i naseg beka. Krusevljanin mu odnosi loptu, na njega startuje Aca, izbija mu loptu u aut, okrece se ka nasem beku i pocne da mu vice "Cvrsce!".

 

Ocekivao sam da ce Rasta njega da menja na kraju a ne Arsica jer je stvarno bio baldisao. Ali, ponovicu po X put, za njega na terenu mi trenutno zamene nemamo.

Edited by Dali_man
Link to comment

Slazem se Dali Acko trenutno odskace u tom segmentu i niko iz tima to njegovo ne moze da nadomesti. Mnogo se trosi i zato mu i ofanziva zakaze.

Aca je kod Raste dosta postedjen ofanzivnih zadataka. Uglavnom napadamo po desnoj strani, prosle sezone preko Brzog Zemljanuhina/Apostolovica, ove preko Arsica i Mrke malog. Kako nam je u zadnje dve utakmice falio Caki, Aca je igrao dosta ofanzivnije. Inace je vazdan bio medju igracima sa najslabijom kondicijom.

Link to comment

Napisacu nesto pa bih voleo da mi izkomentarisete.

 

Ja se vodim onom logikom da je igrac uvek u pravu kada postize golove.

 

Ali kada objektivno gledam-o Arsica,po meni je decko prosecan igrac.

Ajmo HIPOTETICKI da zamislimo da Arsic od pocetka sezone nije postigao ni jedan gol.

 

U ovih par utakmica koliko sam ga pratio zapazio sam da dosta gubi duele,da nena tu "fudbalsku" inteligenciju u igri,neka laka resenja,koja ima Caki.

 

Kada pravim komparaciju Djuricka i Arse (zbog slicnog stila igre),Djuricko je za stepenicu kvalitetniji igrac od Arsica,ali su mu hvalili pogodci,sto Arsi ne hvali.

Vracam se na pocetak posta,da je igrac uvek u pravu kada postize golove.

 

Setimo se Brzog prosle sezone u prvom delu bez golova..pisano je ovde igrac prosek bla,bla,ali kada je usao u golgetersku seriju na prolece,vise niko nije postavljao pitanje ,za ulogu i kvalitet Brzog. Brzi je bio u pravu,davao je golove

Link to comment

Napisacu nesto pa bih voleo da mi izkomentarisete.

 

Ja se vodim onom logikom da je igrac uvek u pravu kada postize golove.

 

Ali kada objektivno gledam-o Arsica,po meni je decko prosecan igrac.

Ajmo HIPOTETICKI da zamislimo da Arsic od pocetka sezone nije postigao ni jedan gol.

 

U ovih par utakmica koliko sam ga pratio zapazio sam da dosta gubi duele,da nena tu "fudbalsku" inteligenciju u igri,neka laka resenja,koja ima Caki.

 

Kada pravim komparaciju Djuricka i Arse (zbog slicnog stila igre),Djuricko je za stepenicu kvalitetniji igrac od Arsica,ali su mu hvalili pogodci,sto Arsi ne hvali.

Vracam se na pocetak posta,da je igrac uvek u pravu kada postize golove.

 

Setimo se Brzog prosle sezone u prvom delu bez golova..pisano je ovde igrac prosek bla,bla,ali kada je usao u golgetersku seriju na prolece,vise niko nije postavljao pitanje ,za ulogu i kvalitet Brzog. Brzi je bio u pravu,davao je golove

Brzi je u prolecnom delu igrao za dve stepenice vise nego u prvom i da nije davao golove bio bi okarakterisan kao jedan od najboljih.

Djuricko i Arsic po meni ne moze da se porede jer sto Arsa pretrci to Djuricko za tri utakmice ne moze. Jedan od razloga sto vise napadamo je i taj jer nam dovedeni igraci mnogo vise i brze trce nego lane. Ja sam sinoc samo cekao kada ce Arsic da padne od umora ali on izdrza. Ne komplikuje, ne dribla u prazno i u mestu sto radi Djuricko i zbog toga je mnogo konkretniji i to mu se vraca u vidu golova. Da kazem da je i agresivniji od Djuricka. Glavna razlika proizilazi iz glave jer je Djuricko nekako po meni umisljena zvezda a Arsic to nije i zato sva ova razlika u korist Arse i ishodi.

Link to comment

Napisacu nesto pa bih voleo da mi izkomentarisete.

 

Ja se vodim onom logikom da je igrac uvek u pravu kada postize golove.

 

Ali kada objektivno gledam-o Arsica,po meni je decko prosecan igrac.

Ajmo HIPOTETICKI da zamislimo da Arsic od pocetka sezone nije postigao ni jedan gol.

 

U ovih par utakmica koliko sam ga pratio zapazio sam da dosta gubi duele,da nena tu "fudbalsku" inteligenciju u igri,neka laka resenja,koja ima Caki.

 

Kada pravim komparaciju Djuricka i Arse (zbog slicnog stila igre),Djuricko je za stepenicu kvalitetniji igrac od Arsica,ali su mu hvalili pogodci,sto Arsi ne hvali.

Vracam se na pocetak posta,da je igrac uvek u pravu kada postize golove.

 

Setimo se Brzog prosle sezone u prvom delu bez golova..pisano je ovde igrac prosek bla,bla,ali kada je usao u golgetersku seriju na prolece,vise niko nije postavljao pitanje ,za ulogu i kvalitet Brzog. Brzi je bio u pravu,davao je golove

Komentar: Bsk Borca-Radnicki Nis sreda (valjda 16h) djido
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...