Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Jel tajna kakav mu je ugovor, vidim da znas cim kazes da je jak? Jel znas mozda da li mu je porodica presla u Nis ili su i dalje u Novom Sadu? Vojvodina i ako trenutno ima blokadu od skoro milion i po evra je daleko stabilnija od Radnickog i veca je sansa da sa njima izadje u Evropu i podigne sebi cenu nego sa nama. Iskreno ne verujem da ce otici ali ne bi bilo nista cudno i da se to desi.

A sta mislis dal ce on s Vojvodinom sigurno odmah da napravi rezultat?Dali su po njemu dobro selektirani igraci?Sta ako ne uspe da napravi dobru hemiju,jel veliki je pritisak raditi kuci kad zelis da bude sve ssuper.

Znaci sta bi bilo kad bi bilo,a i tesko da je Vojvodina spremna da da jaci ugovor nego sto je dao Radnicki i da plati obestecenje koje sigurno nije malo! 

Bolje vrabac u ruci,nego golub na grani!

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

A sta mislis dal ce on s Vojvodinom sigurno odmah da napravi rezultat?Dali su po njemu dobro selektirani igraci?Sta ako ne uspe da napravi dobru hemiju,jel veliki je pritisak raditi kuci kad zelis da bude sve ssuper.

Znaci sta bi bilo kad bi bilo,a i tesko da je Vojvodina spremna da da jaci ugovor nego sto je dao Radnicki i da plati obestecenje koje sigurno nije malo!

Bolje vrabac u ruci,nego golub na grani!

Koliki je taj ugovor, evo i ti znas cim kazes da nije mali? Ne razumem zbog cega je to tajna. Kada bi znali kolika je plata Raste a kolika je Lalatoviceva mogli bi da procenimo da li se Rasti isplati da ode ili ne, ovako samo nagadjamo.
Link to comment

Lalat je ponovo dokazao da je prava beogradska proracunata pickica. Cim stigne bolja ponuda, dovodjenja, sta kurac dugotrajnost, kontinuitet, hemija sa igracima. Ko zna koje on seme ima sa angazmanima igraca. Otiso iz Krusevca, pljas, druga liga, otiso iz Borca, ne znam dal ce ispadnu, al nista dobro za sobom nije ostavio. Sad Vosu pozdravlja, nadam se da ce i oni putem Cacka i Krusevca. Nego, ako ode na brdo, vise nemamo za kog da navijamo u ino mecevima, moracemo use i u svoje kljuse ... 

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Lalat je ponovo dokazao da je prava beogradska proracunata pickica. Cim stigne bolja ponuda, dovodjenja, sta kurac dugotrajnost, kontinuitet, hemija sa igracima. Ko zna koje on seme ima sa angazmanima igraca. Otiso iz Krusevca, pljas, druga liga, otiso iz Borca, ne znam dal ce ispadnu, al nista dobro za sobom nije ostavio. Sad Vosu pozdravlja, nadam se da ce i oni putem Cacka i Krusevca. Nego, ako ode na brdo, vise nemamo za kog da navijamo u ino mecevima, moracemo use i u svoje kljuse ... 

Cuti, kako je krenuo zavrsice i kod nas, pa ce zamocujemo i nas rodjeni klub :D 

 

Ovo sto on radi je klasicno kurvanje koje mu nece mnogo dobrog doneti u karijeri, kakav god trenerski talenat bio. 

Link to comment

A sta mislis dal ce on s Vojvodinom sigurno odmah da napravi rezultat?Dali su po njemu dobro selektirani igraci?Sta ako ne uspe da napravi dobru hemiju,jel veliki je pritisak raditi kuci kad zelis da bude sve ssuper.

Znaci sta bi bilo kad bi bilo,a i tesko da je Vojvodina spremna da da jaci ugovor nego sto je dao Radnicki i da plati obestecenje koje sigurno nije malo! 

Bolje vrabac u ruci,nego golub na grani!

Boki, ja priznajem da nisam neki fudbalski znalac, al u zivotu nisam cuo da je za trenera iko ikada platio obestecenje. Mozda gresim al mislim da kod raskidanja ugovora sa trenerima to ide malo drugacije.

Link to comment

Elem, da se vrnemo u svoje dvoriste. Da uprostimo pricu. Stavimo se u Rastinu kozu. Dakle, Vosa il FKRN, koje on dileme moze imati.

 

Za povratak u Vojvodinu:

- Vec je bio u tom klubu, kazi ga njegov klub

- Porodica mu zivi u N Sadu

- Veci, bogatiji, stabilniji klub

- Rad u, za superligaske pojmove, besprekornim uslovima

- Kontinuitet igranja na Evro sceni zadnjih godina, sto bi eventualno Rasti diglo cenu jos vise,ako Vosu vidi ko odskocnu dasku

 

 

Za ostanak u Nis:

- Toliko puta spominjan kontinuitet u radu

- Slobodu odlucivanja o izboru igraca, koju u Vosi, po svemu sudeci, nece imati

- Nikad pod ikakvim pritiskom ovde, sto medija, sto navijaca, sto celokupne javnosti

- Mislim da mu se svidja temperamentna niska publika, ima tu neke kemije

 

 

 

Zaigrah se ja ... Dodajte, oduzimajte

Link to comment

Boki, ja priznajem da nisam neki fudbalski znalac, al u zivotu nisam cuo da je za trenera iko ikada platio obestecenje. Mozda gresim al mislim da kod raskidanja ugovora sa trenerima to ide malo drugacije.

Pa zato sam i rekao da su sanse minimalne  da Mima ode. Cisto sumnjam da se mi ne pitamo nista... :naughty:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...