Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Kup: Bsk Borča- Radnički merosina opet povlascen :)

Znas ti gde je Borca ? xaxa ako bi vatao prevoz (vise kom) ,trebalo bi mi vremenski kao od Bga do Jagodine zaxaxa ovde vez kola si najebao.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Znas ti gde je Borca ? xaxa ako bi vatao prevoz (vise kom) ,trebalo bi mi vremenski kao od Bga do Jagodine zaxaxa ovde vez kola si najebao.

Ovca ili Borca? [emoji50]

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Znas ti gde je Borca ? xaxa ako bi vatao prevoz (vise kom) ,trebalo bi mi vremenski kao od Bga do Jagodine zaxaxa ovde vez kola si najebao.

A znas li ti gde je nama Vozdovac pa smo bili da gledamo... 'Ajde taman si poceo da licis na coveka, ispostuj nase momke i u Borci.

Link to comment

Кол'ко нас исхвалише синоћ на СОС, просто ми било непријатно. Сви апострофирају Раставца, његов добар рад, континуитет па и оно што смо и ми више пута констатовали, да је господин човек  :lala:

Link to comment

U Plejofu na Belamiju u 7 sati gost Nikola Stanković
U Zona sporta na Zona + u 18:30 Miloš Radivojević. 

Pa ko voli nek pogleda. Danas su nam defanzivci traženi po medijima :) 

Link to comment

Кол'ко нас исхвалише синоћ на СОС, просто ми било непријатно. Сви апострофирају Раставца, његов добар рад, континуитет па и оно што смо и ми више пута констатовали, да је господин човек :lala:

Bgd "gospoda" videli da covek valja,pa krece hajka,vrbovanje,lagano bez pritiska.Nadam se da Mimi ima klikera i za taj deo i da nece nasedati na kule i gradove koje ce mu verovatno nuditi... Edited by Redrooster
Link to comment

Sinoc na SoS-u  ,u emisiji Total Socer pomenuse da se kao suska po kuloarima da je tralalatovic blizu da preuzme Cuku,a kao Vojvodina oce da vrati Mimu!   

Za mene je to glupost ne vidjena jel su pricali o tome kao da Radnicki ne postoji i kao da Rastavac  nije pod nikakvim ugovorom!?  

Ja bih reko"Sto je babi milo,to joj se i snilo"   

Link to comment

Sinoc na SoS-u  ,u emisiji Total Socer pomenuse da se kao suska po kuloarima da je tralalatovic blizu da preuzme Cuku,a kao Vojvodina oce da vrati Mimu!   

Za mene je to glupost ne vidjena jel su pricali o tome kao da Radnicki ne postoji i kao da Rastavac  nije pod nikakvim ugovorom!?  

Ja bih reko"Sto je babi milo,to joj se i snilo"   

 

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/umesto-lesnjaka-lalatovic-prvi-kandidat-za-klupu-cuke/5jz1cms

 

То за Лалатовића сам и ја прочитао у Блицу, исто сам одмах помислио да ли ће сад да баце око на Расту, некако је логично. Али као што кажеш, постоји уговор на годину дана са нама...  :fantom:

Link to comment

Ugovor je ugovor, al' kuća je kuća ;)

 

Izgleda da to kod trenera drugojačije funkcioniše, mislite da Lalat nije vezan ugovorom za Vošu ? Pa opet ide. Mada mislim da će Rasta, iako će biti ponuda koja se ne odbija, nastaviti u stilu gospodina ... Bar dok je kod nas na klupi :)

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...