Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Konstantine, da te pozdravim samo, sto si vrativsi se na b92, napravio majmune od vecine nas ovde. Ali, kao sto si mi i sam rekao, svako moze da pise gde hoce ... 

Link to comment

E i ja sam čuo da ćete gledati na TV, pošto se šuška (za sada bez potvrde) da se igra u petak od 19 časova... al aman, unapredite se u LCD Boysi, MINIMATIK je izašo iz mode :D 

Link to comment

E i ja sam čuo da ćete gledati na TV, pošto se šuška (za sada bez potvrde) da se igra u petak od 19 časova... al aman, unapredite se u LCD Boysi, MINIMATIK je izašo iz mode :D

 

Nisam cuo nigde, nego nekako na osjecaj. LCD ne pravi minimatike, stoga drzimo se Nidzine definicije 

 

Edit: jesi citao sinoc temu, si vido kako se prenose utisci sa terena ? Od amateri se uci, ne od profesionalci. Ova nasa dvojka me podeca na onu dvojicu iz Montevidea, ne znam samo ko ima veci nos :)

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Caki 4-2

Pavkov 2-3

Arsic 3-1

Mrka 4-1

 

Posle si pitamo kako je odradjen prelazni rok ...

Cetvrta najefikasnija ekipa u ligi.

 

S obzirom na proslu sezonu ovo je BINGO.

 

Drago mi je sto se ceo vezni red upisuje u strelce tj da ne zavisimo samo od napadaca.

 

Cinimi se da i kad Popara bude 100% spreman da nece igrati prvu,zbog Arsinog golgeterskog ucinka.

 

Malo je grota takav igrac da bleji na klupi,mada je dobra zdrava konkurencija.

Link to comment

tebe da zivkam?

meraklija?huligan?najeo se subotom navece piva?odjeb!

Danas je bio razgovor za lovca, jebacete u dupence. I nemoj da mislis da nece da kaze kuj si, imam coveka koji radi u postu, pa ce on da kaze kuj je! E tako gospodine!

Link to comment

Danas je bio razgovor za lovca, jebacete u dupence. I nemoj da mislis da nece da kaze kuj si, imam coveka koji radi u postu, pa ce on da kaze kuj je! E tako gospodine!

:D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...