Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

vidim da ste pobratimi sa varvarima.to po patnji?

ajde,vas i razumem al gde sa ovim milovim izmanipulisanim navijacima?

kakvu oni imaju patnju koja vas veze?

Bilo neko sranje, neka tuca Varvara sa nekima u Nisu, pa ovi utekli kod Meraklija. Takva neka prica. Nema to veze sa upravama.

Link to comment

http://fkradnickinis.rs/ples-nislija-na-vozdovackom-krovu/

 

Trener Vozdovca bas popizdeo na svoje igrace.

 

NIje spavao mirno  :lolol:

 

 

  • Честитам колеги Раставцу на победи која је могла бити и убедљивија. Чињеница је да су нам недостајали неки играчи али не бих се бавио њима. Бавићу се играчима који су данас наступили и мислим да неки, не да неће бити више у саставу екипе, него, неће бити више ни у клубу.
Link to comment

Bilo neko sranje, neka tuca Varvara sa nekima u Nisu, pa ovi utekli kod Meraklija. Takva neka prica. Nema to veze sa upravama.

kakve uprave?

te meraklije su vasi navijaci.vi mrzite centralnu vlast.sve jasno i sa razlogom ali otkud bratstvo sa njima?oni su iz glavnog grada,zasticeni od centralne vlasti i murije..

Link to comment

kakve uprave?

te meraklije su vasi navijaci.vi mrzite centralnu vlast.sve jasno i sa razlogom ali otkud bratstvo sa njima?oni su iz glavnog grada,zasticeni od centralne vlasti i murije..

Ja ti govorim kakva je prica isla. Sad dal ih spojila droga, kurve il nesto trece, stvarno nisam informisan. Ne pratim tu scenu.

Link to comment

Ja ti govorim kakva je prica isla. Sad dal ih spojila droga, kurve il nesto trece, stvarno nisam informisan. Ne pratim tu scenu.

 

Moram zapaziti da su kontaktne tacke vise nego simpaticne  :wicked:

Link to comment

Rastamaneeee, kad ne moz dredovi, moze i brci. Ja bih samo ako neko zna ko mu je looking dresser mu porucio da okaci jednu srebrnu alku na uvo, ko onaj sutko sa Breginih koncerata ...

Link to comment

Занимљиво да се наставила пракса да нам бивши играчи дају голове. Нема везе док је резултат позитивин. Заиста изледа да нам је игра била најбоља до сада, ако би рекао пре меча да ће бити тако, још без Цакија. Дај Боже да улазимо у све бољу форму и да добро одиграмо код куће наредне две. Лепо што се и Павков уписао. Фино ово изгледа за сада. Баш охрабрујуће. fkrn_zpsortfxksa.jpg

Link to comment

kakve uprave?

te meraklije su vasi navijaci.vi mrzite centralnu vlast.sve jasno i sa razlogom ali otkud bratstvo sa njima?oni su iz glavnog grada,zasticeni od centralne vlasti i murije..

Ti da si normalan ti ovo ne bi radijo. I vise nemoj da me zivkas ovde...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...