Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Merosina, da li je po tebi bolji Krstic ili taj novi dm? Da li je perspektivniji Krstic ili aleksa Jovanovic? Da li je bolje da u spicu bude Pavkov ili Mrkic? Kako ti se dopao Apostolovic?:) Kako je odigrao D. Zivkovic i sta mislis ko vise moze da da ekipi po krilu, on ili Aca kapiten?

Link to comment

Iskren da budem, bio sam skeptican, tradicija losa, nema ga Caki, dodatni novi igraci, misli mi isle ka X kao uspehu ... Rastine odmerene izjave, preko standarda hvaljenje protivnika u najavi, vestacka trava, neprobojna odbrana, ozbiljna pojacanja, trt mrt,  kao da su dodatno opteretili Bratislava i ekipu. Ja to ovako, buljio u telefon, za volanom, gledao da ne poginem po Tresibabu negde, citao nase momke sa licinoga mesta, komentarisem, ko zna sta je stvarno bilo na terenu ...

U svakom slucaju, bomba ! S Rastin mozak i ekipu oko njega i poduzu klupu, bar u odnosu na proslu godinu, moz' se i realno nadamo necemu ozbiljnijem. Po meni, sledeci bitan test je okrsaj Lalat-Rasta. U stvari svaka je tekma bitna, al 0-4 u Ciganinovu korist bas grebe i mislim da se Rasta posebice sprema za taj derbi.

 

Sve u svemu - RADNICKIIIIIIIIIIII

 

 

ps. levi na respiratorima :)

Link to comment

Na Sos kanalu stoji kajron u gornjem uglu i pise ...  23:15  Vozdovac - Radnicki Nis    ???

Verovatno malo duza reportaza u odnosu na one sa sport networka, u svakom slucaju cekamo je!

Link to comment

Momci, na nekom sam stratistu daleko od rodnog kraja, pa mi treba info kad je Pantic izgovorio legendarno "Kec u Nisu", koga je tada pobedio nas Real ?

Nesto mi se javlja Sarajevo.

Link to comment

Mare ovako... Mrkic je po misljenju mog drugara bio najbolji igrac (decko inace ne zna nijednog naseg igraca),a i ja se slazem sa njim.

 

Sto se tice Zivkovica,pa pravo da ti kazem drasticno su vise isli tj igrali ka levoj strani gde je bio Aca© .

 

Ali ono sto je Dusan pokazao bilo je zadovoljavajuce. Nije sad imao ko zna kakvih bravura,posto se nije igralo puno ka toj strani.

 

Kec u Nisu...

-Novi DM tacnije 23 me prijatno iznenadio.

Krstic po ovoj partiji ne moze da mu pridje.

 

Ima visinu (kao Pavkov) ,lepu preciznu loptu,u defanzivi nije pravio neke kikseve.

Migu reci da je pojacanje(ali ne volim da cenim igraca na jednoj utakmici) .

 

Aleksa je veci potencijal

 

Pazi Pavkov je tata za bunker ekipe..

Nzm stvarno svako je na svoj nacin dobar.

To su 2 igraca sa 2 razlicita stila igre.

Mada Mrki iskreno vise lezi da bude spic nego krilo.

Bio je opasniji kao spic.

Mada kao krilo bio je bolji od Ace© ..

Par ljudi je takodje na tribini delilo to misljenje.

 

Aca je borben,ali Dusan ce biti mnogo bolji igrac od ©.

Decko ima vecu brzinu,startniji je od ©,tehnicki je daleko poduceniji od © ,samo nema kontinuitet.

Znam tog decka od ranije,veliki je potencijal.Svidja mi se kod krila to sto znaju da rese 1 na 1 ,ne vracaju loptu u nazad ili tipa ko Srnic iz CZ,da gurne loptu napred i da te izgura kao sivonju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...