Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ko stavlja crvenu na mene ? xaxa

 

Koliko sam negde procitao,ni Popara nije spreman. Kako ispada on ce uci u formu pred kraj prvog dela prvenstva.

 

Ko ce da popuni rupu,ako Caki ne igra ?

Link to comment

Verovatno ce rupu da popuni novajlija DM jer moze da igra i AM. Krstic nazad. Mozda i Zile zaigra u sredini a mozda Raula pomeri na sredinu a na DB zaigra Stankovic zbog brzine pa da ne igramo sa klasicnim desnim krilom vec da Stankovic trci napred a Raul popunjava nazad.

Koj ga zna Merosina sta je u Rastavcevoj glavi :)

 

Meni se ne svidjaju te Poparine povrede. I prosli put kad je igrao za nas isto je bilo ovako. Ne secam se da je pet utakmica vezao.

Link to comment

Meni se ne svidjaju te Poparine povrede. I prosli put kad je igrao za nas isto je bilo ovako. Ne secam se da je pet utakmica vezao. 

 

+1

Link to comment

                                                            Bajic

 

 

Raul                         Bulatovic                        Ignjatovic                      Stankovic

 

 

 

 

                                                  Ovaj  novi:)

 

 

                                  Arsic                          Caki

 

 

 

D.Zivkovic                                                                        M.Mrkic

 

 

 

                                               Pavkov

 

 

To bi bilo da se ja nesto pitam:)

Link to comment

Jos jednom je drzava izasla u susret blizancima,tako sto je pomerila susret ta dva tima,za subotu,da bi ljubitelji ta dva doticna kluba mogli u nedelju na miru da prosetaju beogradskim ulicama.

Link to comment

Jos jednom je drzava izasla u susret blizancima,tako sto je pomerila susret ta dva tima,za subotu,da bi ljubitelji ta dva doticna kluba mogli u nedelju na miru da prosetaju beogradskim ulicama.

Who cares...

Link to comment

Moze i Aca© da bude na Cakievom medtu,a Zivkovic na krilo

Ne moze. Pokusavali su svi ali jednostavno Acko ne zna da igra u sredini.

Kako rekoh nista me ne cudi kada je u pitanju Rasta ali za Acu sam siguran

Link to comment

Бајић, Раул, Жиле, Станковић, Радивојевић, Станојевић, Крстић, Арсић, Аца капитен, Мркић, Павков

Резерве: Којић, Радош, Игњатовић, Апостоловић, Д.Живковић, Лека, Иванов

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...