Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ot'so da proveri dal je placena struja...

 

Ma jok, invalid puca samo visoko, vec ga vidim na Kokezinom mestu za 8 godina i kmecanje vecitih na sudijsko navlacenje nasemu Realu 

Link to comment

Gledo li je neko Zmajeve ovi par kola, sto nam je ocekivat' ? I ka' ce zaigra nas novi DM ?

По мени, очекује нас можда и најтеже гостовање у овој полусезони. Мислим да се Вождовац најбоље појачао, боље и од Воше и Чуке, нас. Бар по мом укусу. Имају проверене суперлигашке играче, поред играча из наше лиге довели су једног од два најбоља стрелца ПЛС прошле сезоне (други завршио у Сурдулици). Чврсти су и дисциплиновани. Код куће им је само Спартак дао гол у првом колу, али је та утакмица касније регистрована 0:3 за Спартак. После тога нису примили гол кући. Додуше последње две утакмице код куће су им се завршиле 0:0. За сада само 5 (званично, због поништене утакмице) постигнутих голова ове сезоне. Вероватно им се придошлице последњег дана прелазног рока још нису уиграле, тако да не знам да ли ће наступити. Али опет су врло јаки. Биће они озбиљан кандидат за излазак у Европу. Лепо и раде са млађим категоријама. Мислим да су сва три исхода могуће, али бих био задовољан и ремијем, у зависности од тога како се игра буде развијала.

Код нас очекујем сличан тим из меча са Лучанима, уз две промене. Радош на штоперу и Станојевић као задњи везни, уместо Станковића и Крстића.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...