Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Prvo, veoma mi je milo i drago sto dva najbolja sportska novinara u Srbiji (Dusan Jocic i Zoran Petkovic) dolaze iz Nisa. Nadam se da ovi silni tupoglavi burek tzv. novinari sa raznih portala bace pogled na sportsku rubriku Narodnioh novina, cisto da se malo edukuju, ako je to ikako moguce.

Prvo, ne prodajemo se više za burek, to je tako juče sad se prodajemo za sendviče sa pohovanom piletinom. Napredovali smo, pozdrav za tebe i tvoje ortake... 

Edited by ackonish
Link to comment

Prvo, ne prodajemo se više za burek, to je tako juče sad se prodajemo za sendviče sa pohovanom piletinom. Napredovali smo, pozdrav za tebe i tvoje ortake... 

Mislio sam na razne Darjane i njima slicnim sa mozzarta, blica, zurnala. Tebe ne dozivljavam i ne svrstavam cak ni u toj kategoriji, ne znam sto si se osecao prozvanim...

Link to comment

Najaca i najprofesionalnija prva recenica,sta smo be mi liverpulov sajt? Ko pise ove gluposti da mi je da znam sutra ce napise kad sam gledao voljenog crvenog blizanca,a sam idem usput da gledam Radnicki,svasta se sjatilo po klub jbt...

Link to comment

Najaca i najprofesionalnija prva recenica,sta smo be mi liverpulov sajt? Ko pise ove gluposti da mi je da znam sutra ce napise kad sam gledao voljenog crvenog blizanca,a sam idem usput da gledam Radnicki,svasta se sjatilo po klub jbt..

Najjaca*

 

Mora da si verni fan nekog drugog engleskog kluba?

 

Zoki je dobro odradio posao, preneo je na pravi nacin utiske iz Skoplja.

Edited by Med Livadski
Link to comment

Arsenal kad vec pitas,ali ga nikad nisam pomenuo ovde na topicu.Sto neko mora da zna sta radim mimo Radnickog.A zamisli na zvanicnom sajtu cepamo liverpul i familiju.Evo kad se hvale da se i ja pohvalim da sam gledao Arsenal u bg 2010.sa topdzijama na jna i sta sad ja sam majstor.Hvala trute na gramatici.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...