Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Nišlije dočekale nekog južnijeg od sebe da zajebavaju. Živote

Ovo nam je marenda Levantije, glavna gozba je Ludokurac, Zaglebje, Kairat i ostala mnogobrojna rodbina ...

Idi istetoviraj Ćalasana i moj ne mezit pivo s kiseli kupus

Link to comment

Nišlije dočekale nekog južnijeg od sebe da zajebavaju. Živote

Jel vidis po slici sta legenda Darko prica legendi Mimiju? "E bio jedan veliki klub za koji sam igrao...sretna vremena....a sad ih trenira neki debeli smesni,skroz su Qrcu..."Mimi zgrozen naravno :)
Link to comment

Samo da znate, pratim Vas… Prošle sezone Vam je malo falilo do Evrope, sada vam neće izmaći… Eeee Radnički Niš, kakav je to klub bio u onoj Jugoslaviji… Pa svi smo, bre, navijali, za Vas

Edit: Pametnom dosta

Edited by Redrooster
Link to comment

Prvo, veoma mi je milo i drago sto dva najbolja sportska novinara u Srbiji (Dusan Jocic i Zoran Petkovic) dolaze iz Nisa. Nadam se da ovi silni tupoglavi burek tzv. novinari sa raznih portala bace pogled na sportsku rubriku Narodnioh novina, cisto da se malo edukuju, ako je to ikako moguce.

 

Drugo, citam koliko je Vardar iz tamo "neke Makedonije" otisao predaleko zahvaljujuci privatizaciji i muka mi je kad se setim onih silnih paljevina "Eh da je Kanga..., kud ne pade Brasanac u 16..." MRS BRE! Mi bre nismo ni za prvo pretkolo pretkola, treba UEFA da presece i izbaci nas na 10 godina sa svih mogucih takmicenja. Poserem se na sve "faktore" u ovoj zemlji koje koce privatizaciju, zarad zna se koga i cega vec...  Kakva bre jadranska liga, bilo bi sramota izaci na crtu Vardaru, Dinamu, Olimpiji...

 

Trece, jedna od prvih utakmica, kojih se ja secam da sam gledao na Cairu, je bila Radnicki - Vardar tamo neke '87 recimo, jos je Pancev igrao za Vardar. Pola istoka, od sredine ka severu navijaci Vardara, druga polovina navijaci Radnickog. Nista specijalci, zandarmerija... Krajnji rezultat 0:0 izlazim na kapiju istoka, kad tamo grupica navijaca Vardara slave uz muziku osvojen bod.

Edited by Dali_man
Link to comment

Drugo, citam koliko je Vardar iz tamo "neke Makedonije" otisao predaleko zahvaljujuci privatizaciji i muka mi je kad se setim kako je Radničkom ukuljučena struja bez plaćanja računa.

 

+1000

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...