Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

14217992_572412919611998_1923854454_n.jp14218438_572412949611995_66837907_n.jpg?14172024_572412959611994_792763641_n.jpg

Може ли неко да ми каже када су и у којој прилици кориштени ови дресови? Другар се интересује, ја немам одговор...

Imali smo slicne dresove za vreme Vesicevog mandata 2ylpxjn.jpg

 

Nego, ko pobedi danas?

Edited by Med Livadski
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Nego, ko pobedi danas?

http://www.juznevesti.com/Sport/Nislije-upoznale-Klub-malog-fudbala-Radnicki.sr.html

 

Česi su u prvom dijelu radili šta su htjeli, pa je Radonjić već u 35. minutu posegao za nepopularnim izmjenama - izveo je Kartala i Mandića, a uveo Boljevića i  Vušurovića.

http://www.vijesti.me/sport/daleko-je-euro-cesi-drzali-cas-901932

 

Млада репрезентација Црне Горе је вечерас играла важну утакмицу квалификација за ЕУРО. На свом стадиону дочекали су Чешку. У стартној постави био је и од овог лета наш играч Немања Картал. У 16. минуту Чешка је имала капиталних 0:3. Селектор је заменио Картала у 35. а Мандића из Чуке у 36. минуту... Сад нисам видео голове, па не знам о чему се ради...

Link to comment

Мене они бели подсећају на ове...

rukomet_1000x0.jpg

 

И зато ми се не свиђају.

Ja se ne bi zalio sa ovakvu oglasnu tablu i nasim grbom na srcu ........ Vlazni snovi  :frust:

Link to comment

Сад сам мало детаљније погледао везнао за ову измену Картала и Мандића. Двојица која су ушли су лево крило и офанзивни везни. тако да је тактичка измена била.

Link to comment

14217992_572412919611998_1923854454_n.jp14218438_572412949611995_66837907_n.jpg?14172024_572412959611994_792763641_n.jpg

Може ли неко да ми каже када су и у којој прилици кориштени ови дресови? Другар се интересује, ја немам одговор...

Fejk dres,lik iz rakovice pusta pricu uradjena samo tri,koji klub radi tri dresa? A i grb je lazan ako zumirate videcete poprecnu crtu ispod tvrdjave na grbu,u pitanju je neki ne toliko poznati sajt lalafo...toliko i da oni na kupindu su lazni
Link to comment

 

Од 3 гарнитуре они су изабрали најружнију да у њој играју кући. Зар није било логично да дресови буду скроз бели а да ове "стрелице" буду црвене без ових глупих црвених рукава, да буде баш као што им је на штуцнама. Ово је мој лични утисак, само га износим јавно. 

 

Ево, овако нешто само без ових детаља око грба, ово је нови дрес Данске репрезентације.

 

dbu-away-ss-jersey-2016-17.jpg

 

 

Да бре, испред носа нам је украо спонзора  :cry:  :lolol:  А видесте ли како се Терзић захваљује јуче по новинама Вучићу што Звезда функционише?

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Од 3 гарнитуре они су изабрали најружнију да у њој играју кући. Зар није било логично да дресови буду скроз бели а да ове "стрелице" буду црвене без ових глупих црвених рукава, да буде баш као што им је на штуцнама. Ово је мој лични утисак, само га износим јавно. 

 

Stvarno su mogli bar neku noviju kolekciju majcu/dresova da nam uvale

 

 

 

Да бре, испред носа нам је украо спонзора   :cry:   :lolol:  А видесте ли како се Терзић захваљује јуче по новинама Вучићу што Звезда функционише?

Ma sere Terza, ne pomaze drzava Zvezdi. Njih i komsije im njihove, u stvari, drzava hoce da unisti nacisto. Jel pratis ti forum uopste?  <_<

Link to comment

Stvarno su mogli bar neku noviju kolekciju majcu/dresova da nam uvale

 

Ma sere Terza, ne pomaze drzava Zvezdi. Njih i komsije im njihove, u stvari, drzava hoce da unisti nacisto. Jel pratis ti forum uopste?  <_<

 

Пошто нам је Ђак ваљда технички спонзор 3 године (рекао Радан) онда остаје да се надамо да ће нешто лепше да добијемо следеће сезоне, ако ово није за цео период спонзорства  :isuse:

 

Ја уопште на сумњам да су вечити напаћени и намучени, није им лако  :fantom:

Link to comment

Пошто нам је Ђак ваљда технички спонзор 3 године (рекао Радан) онда остаје да се надамо да ће нешто лепше да добијемо следеће сезоне, ако ово није за цео период спонзорства  :isuse:

 

Ја уопште на сумњам да су вечити напаћени и намучени, није им лако  :fantom:

Ja cisto sumnjam da bilo ko iz Hummela zna da su nam sponzori. Ovo je dil sa djakom da nam oni uvale dzabe par garnitutura iz svojih redovnih Hummelovih kolekcija koje valjaju ovde, a da ih mi reklamiramo. Kad neki tehnicki sponzor dizajnira dresove samo za nas, znacemo da smo neki kompir u fudbalu.

Link to comment

Ja cisto sumnjam da bilo ko iz Hummela zna da su nam sponzori. Ovo je dil sa djakom da nam oni uvale dzabe par garnitutura iz svojih redovnih Hummelovih kolekcija koje valjaju ovde, a da ih mi reklamiramo. Kad neki tehnicki sponzor dizajnira dresove samo za nas, znacemo da smo neki kompir u fudbalu.

 

Све је то мени јасно, али сад да се ти и ја покупимо и одемо у Ђак има да направимо бар 3-4 лепше комбинације од ове коју су нам дали. Па ово нема везе једно са другим, као да дрес, шорц и штуцне нису из истог комплета...

Link to comment

Све је то мени јасно, али сад да се ти и ја покупимо и одемо у Ђак има да направимо бар 3-4 лепше комбинације од ове коју су нам дали. Па ово нема везе једно са другим, као да дрес, шорц и штуцне нису из истог комплета...

Jos ova crna gartnitura bozemeprosti za strucni stab i ostale, na slici. Pitam se u koje li su fotografa odenuli?  :lol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...