Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ако страни држављани имају право да играју Омладинску лигу, не би ме изненадило да Рус више буде међу омладинцима...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

To je manje vise ok onda, a 6 stopera ... ?

Kad saberes povrede, kartone i duzinu sezone, 6 stopera ima smisla, ako ne gresim, ivanovu je sekundarna pozicija zadnji vezni... Imamo jaku rotaciju i to je vazno za ambicije koje gajimo, da ne dodjemo opet u situaciju, povredi se Raul, Radis dobije crveni, a mi ne mozemo da se saberemo...

Link to comment

Kad saberes povrede, kartone i duzinu sezone, 6 stopera ima smisla, ako ne gresim, ivanovu je sekundarna pozicija zadnji vezni... Imamo jaku rotaciju i to je vazno za ambicije koje gajimo, da ne dodjemo opet u situaciju, povredi se Raul, Radis dobije crveni, a mi ne mozemo da se saberemo...

 

Bem li ga Acko, ko ce sve to plati zanima me ... Mada i dalje mislim da je 6 stopera previse. 

 

Po ceo dan si oko kluba, zna li se sto tata Mrkic pocinje da zalicuje na tatu Zivkovica ? Oliti sto Mrka odbio Kopenhagen ?

Link to comment

Ne verujem bucko da ima slicnosti sa Apostolom. Za razliku od Pirketa, Mrka umuva neki go, doda asistenciju ... Verujem da postoji neko interesovanje a sad  sto ne ide, sto bi rekli, dalisamgapajebao :)

Link to comment

Pozdravljam potez starog Mrke i ako vidim da se mnogi ovde ne slazu. Kritikujemo roditelje po forumima kao jedan od vodecih uzroka brzog propadanja mladih fudbalera. Nerealne ambicije, suvisno mesanje i nestrpljivost da im sin u 16 godina napravi unosni transfer.

To sto klub hoce da dodje do love je jedno ali ni u kom slucaju razmisljanje da se proda Mrka u 19god nije dobro za njega. Lepo bi bilo da ostane jos dve sezone, tri pa onda da ode za neke ozbiljne pare.

Ako su iz kluba gradili konstrukciju na prodaju Mrke onda jbiga. Govorili su samo da prodamo Acu i mi smo na konju. Pa 50000e od Tomketa je taman da se dokrpimo.

Verujem da bi isto bilo i sa ovim parama. Za mesec, dva bi ponovo bili teski uslovi.

Poceli smo da prodajemo i da nadomestimo budzet ali jos uvek ne vidim da se bilo sta maklo po pitanju sponzora koji se obecavaju vec godinu dana.

 

Ne znam koliko grad moze da izdvoji ove godine i koja je to razlika u odnosu na proslu. Cinjenica je da nikada nismo imali veci potencijal za prodaju igraca. Vec od narednog leta mozda mozemo da se finansiramo od prodaje i vise od dve trecine tekucih potreba.

Mrka ce vec na zimu vredeti bar 200.000e a do leta ce dospeti za prodaju i Apostolovic, Krstic, Zivkovic. Jako mladi ali verujem da na leto ni jedan nece otici manje od 200.000e osim ako Pirke ostane na ovom nivou.

Od malo starijih ocekujem da Pavkov, Stankovic pa i Arsic mogu da se prodaju za 50-100 do 150.000e u zavisnosti od toga kako se budu pokazali do kraja sezone. Pa i ovaj novi Stanojevic kad vec pricaju da je jako dobar.

Mali Stevanovic stoper verovatno ce ozbiljnije konkurisati za tim od zime ili naredne godine a i na ozbiljniji novac od Leke mozemo tada da ocekujemo.

 

Od uprave ocekujem da bude agilnija i da napravi neki korak napred kada je u pitanju spoljasnje finansiranje kluba. Ne moze da se nakrivi kapa i da se ceka prodaja igraca i pare iz grada. Mogao bi neko da se pozabavi i tim pitanjem. Obzirom da je sve "transparentno" neka kazu koliko je obezbedjeno novca iz drugih sredstava i da li se zna do kog meseca smo zatvorili budzet da ne brinemo ako smo uopste nesto zatvorili? Da li se zna kolika ce potrazivanja dospeti za naplatu do kraja godine a kolika do leta od starih potrazivanja?

Kolika je to ukupna cifra da budemo mirni do leta a na koju cifru mozemo vec sada sigurno da racunamo? Ovo me bas zanima...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Ако страни држављани имају право да играју Омладинску лигу, не би ме изненадило да Рус више буде међу омладинцима...

Nazalost, imaju.

Link to comment

Из ДР Конго стигли су Масиyа Францис који игра на позицији шпица, док Поба Туре игра на позицији централног везног играча.

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/38684/borac-doveo-turea-frensisa-baldea-galvaa

 

Се сећа неко ове двојице?  :lolol: Румпе? Изненађује ме да су потписали Галваа. 

 

 

Link to comment

Пријателски меч: Вардар – Раднички Ниш во недела

 

Паузата поради репрезентативните обврски екипата на ФК Вардар ќе ја искористи да одигра пријателски натпревар против српскиот прволигаш, Раднички од Ниш. Овој натпревар ќе биде одигра во недела од 17 часот во населбата Маџари на стадионот „Борис Трајковски“.
 

На оваа средба Вардарци нема да настапат дури без 11 играчи кои имаат репрезентативни обврски. Вардар и Раднички продолжуваат со пријателските односи. За мало потсетување, во 2015 во Ниш се одигра пријателски натпревар, на кој резултатот беше 1-1. Исто така и во 2011 се одигра пријателски натпревар во Србија, кој заврши исто така со резултат 1-1

http://vardarfans.mk/index.php/fk_varadar/vardar-radnicki-prijatelski-mec

Link to comment

Mare ja sam i te kako ubedjen da Apostol nece u dogledno vreme otici u inostranstvo.

Cak da ce doziveti sudbinu Ace© i Raula,da igra celu svoju karijeru u SL.

Ova 2 navedena igraca imaju i te kako kvalitet,pa nisu nasli inostrani aganzman,da uzmu koju crkavicu.

 

Mrka ubedjen sam ide na zimu,nista leto.

Ako da do kraja jos 3-4 gola (da ima skor 6-7 golova) i da se lakse i za malo veci dinar proda u inostranstvo.

 

Pavkov takodje moze da se proda za neki lepi dinar,samo da ga krene golgeterski ucinak.

 

Sledeci za neku ozbiljnu prodaju mogu se nadati Zile,Leka i Krstic (on ce vise otici na konto Makedonske repke).

To je to.

Link to comment

Nabrojao si vec 5 igraca za neku ozbiljniju prodaju u skorije vreme, svih 5 jako mladih, ocigledan je dobar rad i selekcija u zadnje dve godine. To je jedan od najvecih uspeha Rastavca (izmedju ostalog).

Link to comment

Da niste malo poranili sa svim tim silnim prodajama ? Pavkov, Krstic, Apostolovic, Zivkovic .... Za pocetak mogu da budu srecni sto im se ukazuje sansa da uopste zaigraju u SL. Ako je iskoriste eto kao Mrka, mogu i ocekivati nesto i mi sa njima ... Za inostrani angazman moraju da gule oni jos podosta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...