Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Moze neko da napise par reci o Aleksandru.

Posto ga vi bolje znate.

 

I uzgred po vama kome se vise trese stolica Ziletu ili Bulatu.

 

Vidim da je sa tim Madjarskim klubom 2 puta bio pri vrhu i da je igrao kvalf.za LE + sa Borcem.

 

Za Rusa predpostavljam da niko nema informacije

 

Kuj b ? Sa ce Neo da mu iskopa celu rodbinu po  babine linije ...

 

 

Edit: .............

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Moze neko da napise par reci o Aleksandru.

Posto ga vi bolje znate.

 

I uzgred po vama kome se vise trese stolica Ziletu ili Bulatu.

 

Vidim da je sa tim Madjarskim klubom 2 puta bio pri vrhu i da je igrao kvalf.za LE + sa Borcem.

 

Za Rusa predpostavljam da niko nema informacije

Minimatixi kao specificna vrsta meraklija su kasnije poceli sa pracenem voljenog nam kluba i zato niste upuceni u Aleksandra Ignjatovica koji je vec igrao za nas!
Link to comment

Minimatixi kao specificna vrsta meraklija su kasnije poceli sa pracenem voljenog nam kluba i zato niste upuceni u Aleksandra Ignjatovica koji je vec igrao za nas!

Evo ja licno prvi put cujem za Ignjatovića o osećam se jako lose zbog toga ...

Link to comment

Kod nas je bio dobar,lopta je okrugla ne se znae.Jos jedan povratnik pokajnik,do sada oni su se najbolje pokazali (caki,popara).Covek cvrst,stamen po meni mislim da ce se uklopiti sa bukijem.Treba napomenuti da je vecina igraca odavde i da su igrali za radnicki,znaci slican mentalitet.Ne sumljam u to da ce Mimi lepo usaglasiti i ispeglati zadnji red odbrane finese su u pitanju.

Link to comment

Ignjatovic je tip igraca kao i Rados i treba se razmisljati i o skok igri. Nije nesto brz ali protiv sporijih ekipa mozemo dobro da ga iskoristimo. Pisao sam o njemu na pocetku prelaznog roka i ako smo prosle godine harali sa Radosem i LP, ovaj je sigurno za nijansu spretniji od drugopomenutog i takodje mozemo sa ovom dvojicom da pravimo tandem. Naravno tu je i Zivkovic i Kartal. Pocinje kup, bice kartona, povreda i svi ce da igraju.

 

Sta je sa Krsticem ???

Link to comment

Aco mozda bi bilo vreme da se napravi neki intervju sa Rastom kao sto je radjeno na Kopaoniku. Mislim da su se pitanja sakupila. Sada moze da kaze i o novim pojacanjima, o propalim planiranim pojacanjima, zadovoljstvo, nezadovoljstvo, procenu naseg tima, procenu timova iz nase lige itd, itd...

Nesto ste i najavili da ce da se radi ali za sada nista...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...